czwartek, 24 stycznia 2013

Nastka


Sesja Anastazji była prezentem od jej koleżanki, Darii, która notabene jest stałą bywalczynią przed moim obiektywem! :) Mimo zimna, wiatru i śniegu po kolana, świetnie się bawiłyśmy, choć wszystkie przemarzłyśmy na kość, a szczególnie oczywiście nasza modelka! Ale cóż, takie uroki sesjowania zimą! Mimo dość trudnych warunków do pozowania, Anastazja miała ciągle uśmiech na twarzy i wiele energii w sobie. Zrobiłyśmy bardzo fajną serię zdjęć, którą nazwałam "palenie wspomnień". Podpalone kartki włożone do słoika, skojarzyły mi się z paleniem listów, których nie chcemy pamiętać.. Myślę, że wyszło dosyć klimatycznie i z małym "przekazem" :) Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję spotkać przesympatyczną Anastazję, swoją drogą, mamy nawet wspólną pasję, którą są ukochane Tatry! :)


Pozowała: Anastasiya Berezhna
Foto: Katarzyna Banaszek
Sesja wykonana w dniu: 20.01.2013r.

http://www.maxmodels.pl/anaber.html
http://www.maxmodels.pl/kasiula7.html
http://www.photoblog.pl/mysighs
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

2 komentarze:

  1. o rany.. nie dość, że jesteś dobra w tym co robisz, tworzysz świetny klimat na sesji, wszystko podpowiadasz, sprawiasz, że modelka się uśmiecha, wymyślasz miejscówki i inne sprawy, to jeszcze potrafisz pięknie ująć w słowa to co było ;] i masz rację ;] uwielbiam Tatry i Twoje dzieła, oraz atmosferę na Twoich sesjach i Twoje miłe towarzystwo!!! Dziękuję :* i mam nadzieję do zobaczenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia. Masz ogromny talent, czego można pozazdrościć. Nie mogę doczekać się Twoich kolejny prac. Będę zaglądać tu zdecydowanie częściej ;-)

    OdpowiedzUsuń