czwartek, 25 kwietnia 2013

Gosia


Sesja z Gosią, to było naprawdę wspaniałe, nowe doświadczenie! Przy każdej osobie uczę się czegoś nowego, emocji, które każda osoba czuje inaczej, pozowania, które każda modelka czy każdy model przedstawia w inny sposób. Bardzo się cieszę, że mam możliwość współpracy z różnymi ludźmi, jestem dumna z siebie, że chcą pozować mi ciągle inne, nowe osoby. Spełniam się przy nich i uczę masy nowych rzeczy! Tak samo było przy Gosi. Jej urocza buźka, od razu wpadła mi w oko obiektywu, wyraźne rysy twarzy, które Gosia posiada, to uczta dla moich kadrów, a jej uśmiech i sympatyczna osoba dosłownie zarażają optymizmem. Sumując - kolejna cudowna osoba zawitała w gronie moich pięknych modelek! Ja to mam szczęście i to szczęście staram się doceniać, jak tylko mogę :)


Pozowała: Małgorzata Wróblewska
Foto: Katarzyna Banaszek
Sesja wykonana w dniu: 20.04.2013r.

http://www.maxmodels.pl/mademoiselle-marguerite.html http://www.photoblog.pl/mysighs/
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography


5 komentarzy:

 1. Robisz przepiękne zdjęcia ;) Mam pytanko : jakiego sprzętu używasz na sesjach (jaki aparat i czy korzystasz z blendy) i czy przed wrzuceniem zdjęć na bloga obrabiasz je w jakimś programie jak tak to w jakim? Chciała bym się dowiedzieć bo było by fajnie gdybym uzyskała w połowie takie efekty jak ty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie , kocham twoje zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też fociłam Gosię! :) Choć w zupełnie innej stylizacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Twoje zdjęcia, za te proste banalne wręcz kadry, w których jest tyle emocji. Bez udziwnień, bez sztuczności.
  Awwww <3

  Czekam na kolejne sesje!
  P.S: Trochę zaniedbałąm się w Twoich notkach, ale po maturze WSZYSTKO nadrobię. Obiecuję.

  www.elwontor.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń