środa, 6 listopada 2013

Dance is freedom


Przedstawiam Wam moje nowe szczęście taneczne, wspaniałą Tinę! Nie dość, że jest rewelacyjną tancerką, to również wspaniałą osobą, podczas sesji rozumiałyśmy się bez słów, Tina jest cierpliwa, uśmiechnięta, bardzo dokładna i zaangażowana we wszystko, co dotyczyło zdjęć. To się nazywa współpraca na najwyższym poziomie! O sesji tanecznej na peronach dworca zachodniego myślałam już od dawna. Stylizacja, którą przygotowała Tina, idealnie wpasowała się w całą kolorystykę i także w klimat tego miejsca, moje serce te ciuchy podbiły od razu - świetnie oddały to, o co prosiłam Tinę! Choć ciągle stresowałam się, że Tina spadnie z peronu, to na szczęście nic takiego się nie wydarzyło, obydwie zachowywałyśmy względy bezpieczeństwa, mając również na uwadze dobro zdjęć.
Byłam pewna, że przez jesienne zimno, które niestety w końcu nadeszło, poddamy się z sesjami plenerowo-tanecznymi. Nic podobnego :) Cały listopad mam tanecznie zaplanowany, podziwiam tych wszystkich wspaniałych ludzi, że chcą tworzyć w takie zimne dni, kocham ich za to poświęcenie!!! Tina wciąż zarzekała się, że jest jej ciepło, pewnie z racji dość długiej rozgrzewki przed samymi zdjęciami i z powodu intensywnie wykonywanych skoków :)
Kocham zdjęcia pełne wolności, swobody, pasji.. zdjęcia taneczne właśnie takie są, dlatego uwielbiam tak bardzo je robić.. przepełniają one całe moje serce!!! Ta sesja do końca życia będzie mi się kojarzyła z piosenką "Spectrum" Florence&The Machine, ponieważ obrabiając zdjęcia z tej serii, katowałam tą piosenkę od rana do wieczora. Cudowne skojarzenie, z cudowną osobą, Tina, dziękuję Ci za wszystko!!! Jestem pewna, że jeszcze się fotograficznie spotkamy, już ja o to zadbam :)


Foto: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

10 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twoją taneczną galerie i podziwiam za systematyczność prowadzenia bloga. Wygląda imponująco, lubię tu wracać w wolnej chwili <3

  OdpowiedzUsuń
 2. najlepsza pani fotograf i cudowna modelka <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, są GENIALNE!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdolne WY! Z każdą sesją jest coraz lepiej, a ja jestem w coraz większym szoku, że ktoś może tak cudownie tworzyć, mieć takie wspaniałe pomysł.. wielki szacunek, podziwiam fotografa i tancerkę :) <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam twoje zdjęcia. Są prześwietne, idealne w każdym calu, cudne.
  Tylko zazdrość modelką współpracy z tobą. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sesja, cudowne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. czyżby dworzec zachodni? ;)

  OdpowiedzUsuń