środa, 24 czerwca 2015

Na Wawelu


Czekałam na tą sesję z ogromną niecierpliwością! :D Już rok temu prosiłam Walerię, by ubrała mi Sylwię do jakiejś sesji (w tamtym czasie miała to być sesja w górach). Wtedy Waleria się nie zgodziła :( Za to tym razem tak! Byłam przeszczęśliwa <333 Cudowne kreacje Walerii idealnie komponują się z rudymi włosami Sylwii, stale myślałam o zrobieniu zdjęć w czepcu, to było moje małe pragnienie. Cieszę się, że się udało! Od razu wiedziałam, że do tej dość mrocznej sukni będę chciała dobrać bluszcz, ale kiedy nie znasz dokładnie miasta, wcielenie wizji w życie okazuje się dosyć trudne. Ale od czego mamy google! Wspólnymi siłami znaleźliśmy to cudowne miejsce, w jakże oczywistym miejscu Krakowa. Sam Wawel wygląda tak cudnie! Trochę obawialiśmy się, że na fotografowanie w tym miejscu będzie potrzebna jakaś zgoda, ale pozytywnie się zaskoczyliśmy. Do tej pory jestem tym zdziwiona, a na dodatek mam już masę nowych planów na nowe sesje na terenie Wawelu. Pogoda planowała zrobić nam niemiłą niespodziankę - ciemne chmury wisiały nad Krakowem, padało.. Byliśmy jednak nastawieni dosyć optymistycznie. I słusznie :) Akurat, gdy zaczęliśmy robić zdjęcia przestało padać, a światło jak na życzenie zostało takie, jakie nam odpowiadało! Nie wyobrażam sobie, by do tej sesji świeciło słońce, bardzo się cieszę, ze było pochmurnie, dzięki temu nasze zdjęcia zachowały, planowany przez nas, mrok :)
Zrobiliśmy również zdjęcia bez czepca i bez kołnierza, już na sam koniec, by było różnorodnie. Zdjęcia robiłam wspólnie z Piotrkiem Stankiewiczem, na dwa aparaty. Nie jest to łatwa współpraca, wykonanie sesji na dwa obiektywy, jednak z Piotrkiem umiemy się dogadać i jakoś wspólnie dograć, jest to już któraś z kolei nasza wspólna sesja, więc mamy pewne doświadczenie w tego typu sesjach zdjęciowych! Oczywistą oczywistością ( :D ) jest to, że z Piotrkiem fotografuje mi się najlepiej, przyjaźnimy się od lat, co napewno też pomaga nam we współpracy :)

Zdecydowanie była to jedna z najprzyjemniejszych sesji, które zrobiłam w Krakowie. Kurcze, wszystkie były naprawdę wyjątkowe dla mnie! Cieszę się zwłaszcza z towarzystwa, które miałam obok siebie oraz z pogody, która naprawdę nam dopisała. Kraków jest magiczny, za każdym razem, gdy go odwiedzam! Obym nie zapeszyła... :D
Dziękuję Sylwii i Piotrkowi za przemiłą i wesołą współpracę oraz oczywiście Walerii za najlepszą na świecie suknie i wszystkie dodatki. Jesteś wielka i to gigantyczne wyróżnienie mieć te wszystkie cuda na swoich modelkach.
Cóż.. jestem szczęściarą <333

Dołączam również backstage z naszej sesji :)
Początek nagrywany specjalnie z myślą o Was, Sylwia jak się okazuje, to także świetna aktorka :D


Model: Sylwia Nożyńska
II fotograf: Piotr Stankiewicz
Designer: Waleria Tokarzewska-Karaszewicz
Photo: Katarzyna Banaszek
https://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

4 komentarze:

 1. świetna sesja, włosy Sylwii dodają tutaj niesamowitą magię! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia :) Cudowny i magiczny klimat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia bardzo dobre, genialna stylizacja, już nie wspominając o modelce o niesamowitej urodzie :)
  Wszystko jak najbardziej na tak :)

  OdpowiedzUsuń