środa, 22 marca 2017

Metamorfozy

W końcu wymarzona seria metamorfoz ruszyła! Od dawna rozmawiałyśmy z Emilką, aby wykonać serię metamorfoz, ale niestety ciągle coś stawało nam na drodze, czy to czas, czy pogoda, czy chęci itd. Na szczęście w końcu zmotywowałyśmy się i jest! Wystarczyło dodać post na facebook'u. A odzew był ogromny! Do dziś jestem w ogromnym szoku, ponieważ zgłosiło się ponad 200 osób! Wow :) Każda z dziewczyn miała napisać komentarz dlaczego miałybyśmy wybrać właśnie ją. Uwierzcie, sporo czasu zajęło nam przeczytanie wszystkich postów dziewczyn, ale w końcu każda musiała otrzymać naszą uwagę, aby wszystko było sprawiedliwie! Grzeszyłam i czytałam nawet w pracy, gdy tylko znalazłam sekundę :P  Niemal jednogłośnie, zdecydowałyśmy, że zaprosimy do naszej zabawy Monikę, mamę czwórki dzieci oraz Ulę mamę czterech chłopaków (i dwóch kotów :P). Dziewczyny

rewelacyjnie odnalazły się w nowej roli, choć oczywiście już na pierwszy rzut oka było widać tremę! Ale kto jej nie ma na pierwszej sesji? Myślę, że Emilia zajęła się Moniką i Ulą świetnie, przyszły jako przysłowiowe szare myszki, a już przed moim obiektywem wypadły jako pewne, świadome siebie oraz swojej kobiecości osoby. Serce mi się radowało patrząc na tę przemianę, również wtedy, gdy mogłam czytać komentarze Uli i Moniki na temat ich "nowego ja" oraz komentarze ich znajomych, pełnych podziwu. Przecież o to właśnie chodziło, by dziewczyny poczuły się piękne, kobiece i pewne siebie. Uwielbiam czuć taką satysfakcję, dzięki temu moja praca nabiera jeszcze większego sensu!!! Tego dnia zza chmur wyszło cudowne, ciepłe słoneczko.. wiosna się zbliża! Trzeba będzie znowu fotograficznie ją wykorzystać na 100%. Szukam nowych twarzy do współpracy :) Zapraszam Was wszystkich!!!

Zdjęcia: Katarzyna Banaszek
https://www.facebook.com/KBanaszekPhotographyJeżeli któraś z Was chciałaby przeżyć taką metamorfozę - proszę się nie zastanawiać, tylko śmiało pisać :) 
Jeśli znacie osobę, której przydałby się zastrzyk pewności siebie - również możecie śmiało zgłosić do nas taką osobę lub sprawić jej prezent w postaci metamorfozy.
Czy to zgłosić mamę, ciocię, siostrę, córkę.. każda z nas może poczuć się pięknie!!!
Zapraszamy :)))

1 komentarz:

  1. Dziewczyny, spisałyście się genialnie! Fantastyczny projekt! :)
    Panie na zdjęciach wyszły przepięknie. <3

    OdpowiedzUsuń