poniedziałek, 22 lipca 2013

Five daysZa mną 5 cudownych dni spędzonych w najlepszym towarzystwie na świecie. To były zdecydowanie najpiękniejsze dni mojego życia. Czasem zastanawiam się, dlaczego te najpiękniejsze momenty, które dane jest nam przeżywać, tak szybko przemijają.. Na szczęście są wspomnienia i oczywiście piękna pamiątka w postaci zdjęć! :) Tego nikt nam nie zabierze :)
Czas spędzony z moją cudowną Klaudią.. bezcenny. Zawsze marzyłam spędzić z nią więcej czasu, niż zazwyczaj i nareszcie się udało :) Pomimo nawału sesji, jakie miałyśmy, znalazłyśmy także czas dla siebie. Wtorek był nasz! 5 dni.. wydawało mi się kiedyś, że to tak dużo, teraz wiem, że to dosłownie chwilka. Chyba zawsze będzie mi mało czasu, jeżeli chodzi o Klaudię :) Nie mogę się nadziwić, jak dzięki fotografii, możemy zdobywać przyjaciół, ludzi, bez których nie możemy żyć, których kochamy, szanujemy, którzy są cząstką nas.
Jeżeli chodzi o nasze wspólne sesje, zaczęłyśmy od mocnego uderzenia, duet grung z Arkiem, a przy zdjęciach pomagała nam wizażystka Karolina i stylistka Kasia, ich pomoc okazała się nieoceniona! We wtorek czas spędziłyśmy najbardziej spokojnie, z samego rana zrobiłyśmy sesję rowerową, sesję w różach oraz zdjęcia nad wodą, potem czas tylko dla siebie! Wieczorem, we wtorek, miałyśmy sesję z cudowną Ulą Nosek, tak bardzo cieszę się, że miałam przyjemność poznania Uli. Jesteś wspaniała, otwarta, kochana, aż chce się z Tobą przebywać i obcować, bez przerwy! Środa była najbardziej pracowita, wstałyśmy na wschód słońca, Klaudia pozowała ze wspaniałymi modelami, kotami mojej przyjaciółki, Patrycji (jesteś niesamowita, że chciało Ci się dla nas wstać o 4 nad ranem, dziękuję Ci! :*), po południu zaś, tego samego dnia, udało nam się stworzyć kolejną serię, w ponownie zacnym towarzystwie, stylistki Uli, która przyjechała do nas z Białegostoku oraz naszego wspaniałego fryzjera i (jak się okazało!) wizażysty, Tomka (love You!). Sesja odbyła się na magicznej klatce schodowej, którą trzymałam na specjalną okazję już od grudnia! Ta wyjątkowa okazja nareszcie nadeszła :) Wieczorem Klaudia miała sesję u cudownej Natalki Żygłowicz, to był wspaniały wieczór, pełen śmiechu i rozmów. Kocham takie chwile! Miałam przyjemność w końcu poznać kochaną Natalkę, która jest wybitna panią fotograf! Od dawna chciałam Cię poznać! Jesteś wspaniała, wiecznie uśmiechnięta i mimo przeciwności losu, zawsze pozytywnie nastawiona! :* W czwartek po południu spotkałyśmy się z naszą cudowną zdjęciową ekipą! Jesteście wspaniali! Wszyscy! Ale szczególnie nasz ukochany Piotrek Stankiewicz! Ty wiesz ile dla nas znaczysz :) W czwartek zrobiłyśmy jeszcze bardzo spontaniczną i krótką sesję na pomoście nad Wisłą :) Nocą, z czwartku na piątek stworzyłyśmy kolejną, już ostatnią, sesję, serię nocnych zdjęć, w najlepszym towarzystwie, naszego Pawła! Paweł opierał się przed tym, ale ostatecznie dał się namówić i (podobno) nie żałował! To były naprawdę wyjątkowe chwile, Paweł, dziękuję Ci za nie, bez Ciebie, to nie byłoby to samo :) Powroty po 1 w w nocy do domu - niezapomniane! :)
Ciężko było nam się rozstać, ale.. nie było wyboru. Na szczęście już niedługo znowu się widzimy, nie ma takiej siły, która by nas rozdzieliła, wierzę w to, że los postawił na naszej drodze fotografię i modeling między innymi po to, byśmy mogły się poznać :) Klaudia, jesteś dla mnie kimś bardzo wyjątkowym, zawsze będziesz głęboko w moim serduszku, jesteś największym szczęściem, jakie zesłała mi fotografia. I choćby się waliło i paliło, choćby wszyscy mi mówili "Kaśka, rzuć fotografię, to nie dla Ciebie", to choćby tylko dla Klaudii, będę chwytała za aparat, bo właśnie przy Tobie, Słońce, nauczyłam się najwięcej i nie chodzi mi tu o technikę fotografii czy te inne rzeczy.. nauczyłam się inaczej myśleć na swój temat. Dziękuję. Dziękuję, że Cię mam, że akceptujesz mnie taką, jaka jestem (m.in. zapominalska, obiecuję, że się poprawię), że mi ufasz. Dziękuję po prostu, że jesteś. Bez Ciebie już nie ma mojej fotografii. Moje portfolio nie istnieje. Kocham Cię :)


Czasem mam wątpliwości, czy napewno dobrze zrobiłam stawiając wszystko na fotografię.. dzięki takim dniom, takim chwilom, takim wspaniałym ludziom te wątpliwości odchodzą i jestem pewna, że fotografia, to moja przygoda życia, a ludzie, których poznałam dzięki niej, zawsze będą w moim sercu i obok mnie :)

6 komentarzy:

 1. jesteś najwspanialsza, Twoje zdjęcia są piękne i pełne uczucia, nie komercyjne i dla ludzi, nie podążasz za tym co ludzie chcą 'kupić', lecz za tym co w Twoim sercu i dlatego Twoje zdjęcia są wspaniałe. wszystkie mają duszę, a Ty jako ich twórczyni, tak często doceniana i komplementowana, nie straciłaś w tym zgiełku głowy i jesteś bardzo skromna i wdzięczna za każde miłe słowo. strasznie Cię podziwiam, bo nie zgubiłaś się jak wiele fotografów, jesteś wspaniała, nie mogę się Ciebie nadziwić. dziękuję, że tworzysz, twórz nadal. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam Ciebie ogromnie. Nie tylko za Twój talent i Twoje piękne prace. Ale za to jaka przy tym jesteś. Tak bardzo doceniasz swoich przyjaciół, że jest to po prostu piękne. Widać, że fotografia jest całym Twoim życiem, ale tak jak napisał ktoś powyżej "jesteś bardzo skromna i wdzięczna za każde miłe słowo". Ja sama nie mam takiego talentu i nie zajmuję się fotografią w taki sposób jak Ty, ale obserwuję wiele, wiele innych stron i osób. Czytam także komentarze pod pracami i czasem widuję, że niektórzy uważają się za idealnych profesjonalistów, nie szanują swoich fanów, odnoszą się do nich zarozumiale i arogancko. Ty taka nie jesteś :)

  Trzymaj się Kasiu! Podążaj dalej za fotografią i nie poddawaj się! Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Usłyszeć tyle miłych słów na swój temat od Ciebie - bezcenne < 3 !

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post !
  Obserwuje i liczę na to samo :)
  Wpadnij klauudia-klauudia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Fenomen :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  Mateusz Sandomierski
  http://mateuszsandomierski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej jak to pięknie napisałaś!

  OdpowiedzUsuń