niedziela, 23 marca 2014

KajaKasiaLoveDance

"Razem z przyjaciółkami tańczę i ogromnie podziwiamy Twoją twórczość ! Zdjęcia taneczne oraz te nie taneczne są przecudowne ! Widać na nich ogromną pasję jaką jest taniec i fotografia. Zaczerpnęłyśmy z Twoich zdjęć całą masę inspiracji w tańcu i to że nie warto się poddawać - dziękujemy !"

 

Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z cudownymi tancerkami ze Skierniewic :) Wspaniale jest dostać tak wspierającą wiadomość, pełną ciepłych słów, dzięki którym wierzę, że wszystko to, co robię i mam zamiar zrobić, ma sens. Po obejrzeniu filmu, który Kasia mi zaprezentowała, już wiedziałam, że dziewczyny są tymi osobami, które bardzo chciałabym mieć w swoim portfolio. Od razu zobaczyłam u nich pasję i miłość do tego!!! Przekonały mnie od razu, a gdy odpisałam, zdziwienie Kasi było bezcenne!!! :) Grunt, to przekonać kogoś do tego, co robimy całą sobą i dziewczynom zdecydowanie się to udało!!!
Jadąc na sesję byłam niesamowicie podekscytowana, a jednocześnie czułam pewien stres, czy podołam wyzwaniu. Fotografować tak wspaniałą ekipę, na dodatek TAK BARDZO zaangażowaną, to duża odpowiedzialność, przez co zaczynam zawsze zadawać sobie w takich chwilach pytanie "czy dam radę sprostać wyzwaniu?". Na szczęście należę do osób, na które stres działa motywująco, więc zrobiłam wszystko, by sesja przebiegła zgodnie z naszym planem i by efekty zadowalały nie tylko mnie, ale zwłaszcza dziewczyny. Choć czułam, że one również są trochę poddenerwowane zadaniem, które sobie postawiłyśmy, to jednak również dały z siebie tysiąc procent i nie pokazały mi otwarcie swoich obaw :) Tak to jest, gdy zależy nam na efektach i na tym, by siebie wzajemnie nie zawieźć :) Nie zawiodły mnie, wręcz odwrotnie, zaskoczyły mega pozytywnie!!! Nie straszne było im zimno, szkło, które nie jednej pokaleczyło stopy, bród czy podejrzane towarzystwo kręcące się wokół miejsca, w którym odbywała się nasza sesja. Cenię determinację i zaangażowanie. Mimo, że zdjęcia trwały około 5 godzin, to i tak nie zdążyłyśmy zrealizować wszystkich naszych planów! Dlatego już niedługo zamierzamy spotkać się ponownie i dokończyć to, co zaczęłyśmy. Uwierzcie, to będzie dla mnie mega zaszczyt i sama przyjemność ponownie spotkać się z nimi i stworzyć nowe zdjęcia :) Dlatego tak bardzo już nie mogę się doczekać!!!
Kasia, Natalia, Julka, Marysia, Ola i Maja - dziękuję Wam baaaardzo za wszystko, co dla mnie zrobiłyście, za pełną determinację i stu procentowe zaangażowanie, nie jedna osoba może Wam tego pozazdrościć! I oczywiście talentu, który widać u Was gołym okiem! Jesteście niesamowite, chciałabym, żeby każda osoba zarażała mnie taką dawką pasji, jaką Wy, tego dnia, mi przekazałyście :) Podziękowania należą się również Tomkowi, który wspierał nas dzielnie i miał oko na wszystkie sprawy techniki tańca, dziękuję pięknie za to!

Nasz wspólny sukces, to nasza pasja i miłość do tego, a to, że możemy łączyć te dwie ogromne miłości, jakimi są taniec i fotografia, to najcenniejsza rzecz, jaka nas spotyka!!! :)
Po prostu "NIE WARTO SIĘ PODDAWAĆ" :)


Zapraszam Was jeszcze do obejrzenia kulis z naszej sesji :)
Bardzo się cieszę, że uwieczniłam te, ważne dla mnie, chwile :)


Photo: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

6 komentarzy:

 1. Jak zwykle... brak słów ;)
  I pierwsze zdjęcie... jest naprawdę genialne!

  OdpowiedzUsuń
 2. cała sesja jest na wysokim poziomie, co naprawdę zachwyca, potrafisz uchwycić moment, ten najpiękniejszy, przelewa się z tych fotografii pasja i miłość do tego co się robi, po jednej i po drugiej stronie obiektywu! przeglądam je cały czas i nadal nie mogę się napatrzeć :O

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznaję bez bicia- ja Cię kocham dziewczyno za to, co robisz *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. jejku, piękne prace, to norma, ale filmik cudo! oglądałam razem z mamą:D

  OdpowiedzUsuń