poniedziałek, 31 marca 2014

Senne myśli


Tak bardzo nie mogłam się doczekać aż wykonam te zdjęcia, aż wprowadzę w życie kadry, które tkwiły w mojej głowie. Nareszcie ta chwila nadeszła :) Choć wyprowadzić łóżko w pole naprawdę nie było łatwo!!! Mimo, że składane i mimo, że materac można było przenieść oddzielnie, to jednak bardzo natrudziłyśmy się z Alą, by je, z powodzeniem i bez szkód, przenieść. Na szczęście moc tkwi w grupie i wspólnymi siłami udało nam się! Wyglądałyśmy napewno dziwacznie, ale kto by się tam tym przejmował! :D Ścielenie łóżka pod gołym niebem również było naprawdę dziwnym uczuciem :D Ale poza tym wszystko wyglądało jak najbardziej zwyczajnie.. no poza Alicją, ubraną w koszulę nocną i biegającą po polu! Śmiałyśmy się same z siebie, ale czasem potrzeba trochę poświęcenia i wprowadzenia dziwactwa, by efekty zdjęć były nietuzinkowe i przedstawiały kreatywność ekipy. Myślę, że nam się udało!
Jeśli chodzi o moją modelkę, to miałyśmy przyjemność współpracować ze sobą po raz pierwszy. Ala - wysoka, pięknooka, uśmiechnięta i wesoła dziewczyna, niebojąca się wyzwań!  Uwielbiam przebojowych ludzi i Alicja napewno do takich należy :) Udało nam się złapać moje ulubione światło, ten dzień naprawdę dopisał pod względem pogody - była dosłownie wymarzona! Cudownie jest stworzyć coś idealnie odzwierciedlającego to, co obrazuje się w naszych myślach!


Poza serią z łóżkiem, zrobiłyśmy z Alą kilka portretów :)


Photo: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

6 komentarzy:

 1. Jestem zachwycona zarówno pomysłem, modelką, jak i samą realizacją :)
  Cudowne, wspaniałe, piękne *_*

  http://passionsofcolourday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo bajkowo, pomysłowo, a modelka nawet przy zwykłych (chociaż tak naprawdę niezwykłych) portretach jest śliczna :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ekipa stalowego łóżka , kiedyś mam nadzieje że jeszcze trening powtórzymy , zdj to bajka :) Dziękuję za miły post :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sesja wyszła nam bajka ;) Tragażówka poleca się na przyszłość , jeszcze 10 takich łóżek to siłownia będzie zbędna. jeszcze raz pozdrawiam i dziękuje za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudo! Każde zdjęcie to cudo!;)
  Jestem pełna podziwu Twojego zaangażowania i radości z tego co robisz.
  A zdjęcia robisz genialne. I te kolory....
  angie-passion.blogspot.com
  I oczywiście obserwuje. Na pewno staniesz się inspiracja do moich zdjęć! ;)

  OdpowiedzUsuń