środa, 29 lipca 2015

Iza


Sesja z Izą, to już któraś z kolei nasza wspólna sesja! Spotykamy się właściwie regularnie, już od dwóch lat (kiedy to minęło!), a każda nasza sesja ma inny klimat i wygląda zupełnie inaczej. Czas leci, a obydwie zdecydowanie wciąż i wciąż idziemy do przodu w swoim wspaniałych pasjach, jakimi są taniec i fotografia.
Tym razem spotkałyśmy się w Królikarni, która zawsze kojarzy mi się z ładnym pałacykiem i uroczym parkiem. Tym razem bardzo się zawiodłam! A powodem mojego zawodu był olbrzymi namiot, który tego dnia został rozłożony na tyłach pałacu i który totalnie uniemożliwił nam robienie zdjęć w podstawowym miejscu, które sobie obmyśliłyśmy! Takie sytuacje jednak się zdarzają i mimo negatywnego zaskoczenia, trzeba było robić swoje i improwizować :) Iza, jak zwykle z uśmiechem na twarzy robiła wszystkie baletowe pozy. Cała nasza sesja została zainicjowana przez Izę, która została zaopatrzona w nowy, uroczy strój baletowy, który uznała, że koniecznie musimy razem wykorzystać! Jakże mogłabym powiedzieć nie?! :D Zwłaszcza, że jest taki cudny, ma piękny kolor (jeden z moich ulubionych!) i oczywiście tiul, a Iza prezentowała się w nim wspaniale :)


Z Izą już od bardzo dawno planowałyśmy zrobić coś zupełnie innego niż zdjęcia, a mianowicie krótki taneczny filmik! Mimo długiego planowania, wyszło nam to jednak bardzo spontanicznie, aczkolwiek obie bardzo się zaangażowałyśmy i myślę, że zarówno ja jak i Iza świetnie się przy tym bawiłyśmy, choć wymagało to naprawdę wiele cierpliwości oraz czasu i zaangażowania. Postawiłyśmy bardziej na improwizację i myślę, że jak na pierwszy tego typu film, wyszło nam to na dobre :) Podczas nagrywania zrobiłyśmy również kilka jazzowych ujęć, łapcie dwa na małą zapowiedź filmiku!


Co do filmiku - bądźcie wyrozumiali, początku są trudne! 
Z czasem będzie coraz lepiej :)

Tymczasem filmik, ale z backstage :)


Dancer: Iza Zagórna
Photo: Katarzyna Banaszek

4 komentarze:

 1. Już się nie mogę doczekać filmiku ^^ Dawaj jak najszybciej ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia!
  Zapraszam do siebie: http://oliwiawr.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne zdjęcia! oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale piękna sukienka!
  tylko szkoda, że na ost zdjęciu nie skrzyżowała ramiączek ;//

  OdpowiedzUsuń