wtorek, 28 lutego 2017

Zima

Dzisiaj długo wyczekiwana sesja, wręcz upragniona, zimowa sesja a'la królowa śniegu! Szczerze, to nie wierzyłam, że uda nam się ją wykonać, a nie wierzyłam w jej powodzenie dlatego, że śnieg nie dopisywał wtedy, gdy trzeba było. Oczywiście w tygodniu była fantastyczna, śnieżna aura, kiedy to aż marzyło wyjść się z aparatem na zdjęcia, ale się nie mogło.. Gdy nadchodził weekend - chlapa, zero śniegu. Rzecz jasna, gdy w kolejnym tygodniu spadł śnieg od razu zareagowałam i napisałam do dziewczyn "może tym razem?". Z ochotą podjęły wyzwanie! Ale oczywiście na weekend powtórka z rozrywki :D Jednak tym razem postanowiłyśmy spróbować mimo wszystko. Cudem zauważyłam tego dnia lasek, w którym śnieg o dziwo leżał na drzewach i wspaniale się utrzymywał. Od razu tam pojechaliśmy całą ekipą. Dziewczyny genialnie zajęły się charakteryzacją Karoliny, głównie Emilka sprawiła, że patrząc na Karolinę przychodziła na myśl zima. Wspaniały czepiec, wykonany przez Małgosię, dopełnił całości. Udało nam się wykonać kilka ujęć z psem, na które wpadła Małgosia, to również do niej i do Grzegorza, należy Ezra. Świetnie współpracowało mi się przy tych ujęciach z Ezrą, dzięki pomocy, wskazówkom i komendom wydawanym przez Małgosię i Grześka. Ezra okazał się być prawdziwym modelem i niesamowicie cierpliwym zwierzakiem! :)
Pomimo fatalnego humoru tego dnia, którego długo nie mogłam ukryć, udało nam się wykonać to, co planowaliśmy, a co najważniejsze poprawić sobie tym spotkaniem nastrój. Fotografia wciąż działa na mnie jak lek na całe zło. Dziękuję mojej ekipie!

Pozowała: Karolina Karolak
oraz Ezra - pupil Małgosi :)
Udało nam się także, choć bardzo spontanicznie, nagrać krótki, zapowiadający naszą sesję filmik. W ogóle tego nie planowałyśmy, zainspirowana słowami Emilki "a, Kasia nagrywa filmik" wpadłam na pomysł, by nagrać krótko to, co działo się na sesji oraz jeszcze dokładniej zaprezentować naszą wspólną pracę, a zwłaszcza fantastyczny makijaż Emilki, którym totalnie się zachwycam! Chciałabym częściej tego typu spontany, ponieważ uwielbiam temat filmów z sesji!Backstage


Zdjęcia: Katarzyna Banaszek
https://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

5 komentarzy:

 1. Fantastyczne zimowe zdjęcia! Zazdroszczę! <3 A Ezra spisał się faktycznie świetnie i dodqł uroku sesji. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudo! Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie ! Cudny piesek !! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście patrząc na modelkę pierwsza myśl to: Pani Zima ! :)
  i Ezra jak zapozowała :) świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna modelka i piękne fotografie :D

  OdpowiedzUsuń