wtorek, 24 grudnia 2013

Zdjęciowy Olsztyn

Swoje zdjęciowe podróże, w tym roku, zaczynałam wyjazdem do Olsztyna. Tak samo ten rok zakończyłam :) Ostatnia podróż - Olsztyn! Miasto, do którego mam ogromny sentyment ze względu na wspaniałych ludzi, których tam poznałam. I nie są to tylko Klaudia i Piotrek, z którymi najczęściej tam współpracuję, tych ludzi jest o wiele więcej, dlatego to miasto zawsze będzie mi bardzo bliskie :)
Mimo niskiej temperatury, która zastała mnie w Olsztynie, mój zapał nie zmalał, byłam pozytywnie nastawiona do zadań, które tego dnia mnie czekały :) Zaczęłam sesją z piękną Hanią, nową buźką w moim portfolio! Było to dla mnie niesamowite szczęście ująć Hanię w swoim obiektywie, poznać ją i snuć z nią plany na nowe sesje. Hania stanęła na wysokości zadania, żadne zimno nie było jej straszne, przez co bardzo mi zaimponowała, podziwiam takich ludzi, którzy tak bardzo poświęcają się dla zdjęć, dla wspólnie osiągniętych efektów. W sesji pomagała nam Paulina, z którą miałam już przyjemność współpracować wiosną tego roku. Wymalowała same cuda na twarzy Hani!!! :) Cudowne miejsce, które tego dnia towarzyszyło nam przy sesji wynalazł mój przyjaciel, Piotrek i to dzięki niemu mogłam fotografować Hanię nad tak pięknym jeziorem. Ludzie, którzy mnie otaczają są niezastąpieni, niosą pomoc bezinteresownie i razem ze mną cieszą się moim szczęściem. Wiem co komu zawdzięczam i będę o tym zawsze pamiętać :)


Nie wyobrażam sobie odwiedzin Olsztyna bez sesji z moją najkochańszą modelką, moją Klaudią :) Olsztyn bez Klaudii, to już nie to samo! Więc żeby podtrzymać tradycję oczywiście zrobiłyśmy nową sesję, wspólnie z Piotrkiem, na dwa aparaty :)  Współpracować z nimi, to sama radość i nawet ziąb, który tego dnia nam towarzyszył nie zgasił naszych wyśmienitych nastrojów, było pełno śmiechu, zresztą jak zwykle :) I tym razem pomogła nam Paulina, która jest chyba najlepszą wizażystką w Olsztynie (chyba napewno :D )! Klaudia tego dnia poszukiwała wiosny i to tuż przed naszymi obiektywami! Mam nadzieję, że dzięki tej sesji wiosna pojawi się za oknami szybciej niż w tamtym roku :)


 A poniżej macie trochę zdjęć zza zaplecza :)


Myślę, że to jeden z tych wyjazdów, z którego wróciłam bardzo zadowolona, spełniona i z nowym, pozytywnym nastawieniem, które pomaga żyć w ciężkich chwilach :) Takie zdjęciowe wypady naprawdę pomagają, choćby w tym, by podnieść swoją wiarę w siebie. Cieszę się, że mam możliwość podróżowania, odwiedzania swoich ulubionych zakątków Polski i obcowania z takimi wspaniałymi ludźmi :)
Mam nadzieję, że Nowy Rok zacznę i zakończę równie pomyślnie :)

PS. Dziękuję Kochani za ten dzień! :)

Foto: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

5 komentarzy:

 1. Piekne zdjecia!!! :)

  http://simplepromise-simplepromise.blogspot.co.uk/ ♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze miło się czyta twoje notki, takie szczere i miłe <3 osobiście sesja z Hanią mi się bardziej podoba, szczególnie 4 zdj, ale z Klaudią też bardzo ciekawie, pomysłowo :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są fantastyczne, powiem szczerze, że wszystkie Twoje zdjęcia są piękne, miło popatrzeć jak ktoś traktuje swoją pasję i jak ogromne ma ona znaczenie dla Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia, urzekają! każde ma coś wyjątkowego w sobie, zwłaszcza podobają mi się zdjęcia Hani, a czwarte jest bezbłędne jak i cały panujący klimat... :)

  OdpowiedzUsuń