wtorek, 5 sierpnia 2014

Art Dance Complex

Po raz kolejny miałam przyjemność współpracy ze szkołą tańca Art Dance Complex :) Zawsze jest to dla mnie ogromna radość fotografować tak zdolnych i zdeterminowanych tancerzy, zawsze pod okiem Michała i Kuba, a tym razem również nowej postaci, tj Eweliny, która po raz pierwszy w tym roku dołączyła do mojego zdjęciowego składu :) Atmosfera na sesjach z Artem zawsze jest świetna i jak najbardziej profesjonalna, uczniowie tej szkoły pod okiem ich instruktorów dają z siebie wszystko!
Pierwszą sesją była sesja z młodszymi uczniami - Art Dance Complex Junior. Dziewczynki - Paulina, Julka i Justyna, choć na pierwszy rzut oka tak niepozorne, cichutkie i wstydliwe, przed obiektywem, w swojej pasji, przemieniały się w pewne siebie tancerki, niebojące się niczego :) Ciągle przechodziła mi taka myśl przez głowę, że są tak młode, a już tak pięknie radzą sobie w swoim hobby. Napewno jest to talent, ale też zasługa ich wspaniałych nauczycieli :) Michał i Kuba przez cały czas instruowali dziewczyny co i jak mają robić, a one starały się sprostać ich oczekiwaniom i wg mnie wyszło im to wspaniale! :)


Drugą sesją z Art Dance Complex była sesja z dziećmi, na której zrobiliśmy naprawdę dużo zdjęć, z których jednak niewiele wybraliśmy :D Dlatego od razu przejdę do trzeciej sesji, którą tego lata miałam przyjemność tworzyć z Artem. W zdjęciach brały udział tylko dwie osoby Patrycja i sam Kuba, który zazwyczaj "jedynie" instruuje swoich uczniów. Sesję robiliśmy na starówce, między ludźmi i było to naprawdę fajne doświadczenie! Pracować z tak uzdolnionymi ludźmi.. to zaszczyt! I sama przyjemność :)


Photo: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

1 komentarz:

  1. Po przejrzeniu kilku ostatnich postów czekam na następny :)

    OdpowiedzUsuń