środa, 25 maja 2016

Bzy #1

Kolejna sesja z Krakowa nareszcie gotowa! Przez całe zamieszanie z moją chorobą mam spore zaległości z obrabianiem zdjęć i z tego powodu jest mi bardzo przykro! Jednak wszyscy wykazują się ogromną wyrozumiałością oraz cierpliwością za co bardzo dziękuję!
Zdjęcia z Kasią przebiegły w świetnej, wesołej atmosferze. Kasia należy do grupy osób, które bardzo przejmują się każdym detalem sesji, o wszystko się martwią i starają się dopilnować każdego szczegółu. Przejmowała się nawet tym, czy poradzi sobie z pozowaniem, mimo, że miała już pewne doświadczenie z pozowaniem przed obiektywem! :) Generalnie przyzwyczaiłam się już do takiego gadania i wiem, że gdy ktoś tak mówi, to napewno sobie poradzi! :D Tak też było z Kasią, która już od pierwszego zdjęcia wspaniale zachowywała się przed obiektywem! Jej wspaniała sensualna uroda zawładnęła moim obiektywem, a już szczególnie jej cudowne, duże usta, które od razu mi zaimponowały i zdecydowanie są wielkim atutem Kasi. Makijaż, który widzicie na naszych zdjęciach wykonała Kasia Tyrka, najbardziej podobał mi się cudowny kolor szminki, który Kasia dobrała do tych zdjęć! Przy sesji pomagała nam przyjaciółka mojej Kasi modelki, Asia, która też jest fotografem, zrobiła nam dużo zdjęć z backstage'u oraz bardzo dużo pomagała podczas sesji! Bardzo za to dziękuję, Asiu! <3 I oczywiście moim dwóm Kasiom za wspólnie uzyskane efekty i za całą przyjemną sesję! To był świetny czas! :)
Miejsce, które widzicie na naszych zdjęciach napewno należy do bardzo wyjątkowych, a wpadła na nie Kasia, która nawet na kilka dni przed sesją pojechała na "rozpoznanie" terenu. Motyw bzów nigdy mnie nie interesował i nie był mi bliski, ale w tym roku moim celem jest łapanie w kadry typowo kwiatowych motywów, dlatego widzicie bzy, a kolejny post z tymi pięknymi kwiatami już wkrótce z następnej sesji z Krakowa z równie wspaniałą ekipą! Poza bzami złapałyśmy jeszcze bluszcz oraz niezapominajki i inne kwiatuszki! Miejsce było tak bajkowe, że gdyby czas na to pozwolił napewno spędziłybyśmy tam dodatkowe dwie godziny, Cóż.. może następnym razem :)
Modelka: Kasia BraśPomoc/backstage: Joanna Janczur Fotografia
   Backstage musi być! :)
Zdjęcia: Katarzyna Banaszek

5 komentarzy:

 1. Kiedy wrócisz na YT? :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprędko napewno.. Chociaż za tym tęsknię! :)

   Usuń
 2. Wspaniała sesja! <3 świetne są te Twoje kwiatowe kadry <3
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, usta Kasi są wyjątkowe, a kolor szminki idealnie je podkreśla :)
  Zdjęcie z białym bzem jest przepiękne *.*

  OdpowiedzUsuń