poniedziałek, 25 lipca 2016

Kinga

Na temat sesji z Kingą można naprawdę wiele powiedzieć! Udało nam się zrobić kilka konkretnych odsłon, w końcu Kinga przemierzyła pół Polski na nasze wspólne zdjęcia. Napewno bardzo mi to schlebia, ponieważ Kinga nie dość, że jest przepiękną, świadomą siebie modelką, to i jedną z najbardziej pracowitych i rozchwytywanych modelek jakie znam. Dodatkowo muszę się pochwalić, że na początku rozmowy z Kingą na temat naszej współpracy powiedziała mi, że sesja ze mną to jej marzenie! :P Ciężko w to uwierzyć patrząc na jej profesjonalne portfolio, ale cóż.. Wracając do naszego spotkania, Kinga bardzo mnie zaskoczyła, że bez żadnego marudzenia dojechała z Krakowa aż do Grodziska Mazowieckiego. Zazwyczaj takie wyprawy dla modelek są "ciężarem", zaczyna się narzekanie, a bo za daleko, a bo połączenia niekorzystne.. ba, czasem takie sytuacje zdarzają się nawet jeśli chodzi o dojazd z samej Warszawy do Grodziska, co jest wręcz śmieszne i nawet smutne.. u Kingi nie było ani chwili wahania, była to dla niej rzecz naturalna i co więcej poradziła sobie ze wszystkim świetnie, nawet wstąpiła na grodziskowy festyn :P Wiele zależy od naszego nastawienia, a Kinga jest tak pozytywną, wesołą osobą, że z takim podejściem zajechałaby nawet na koniec świata! Przy sesji pomagała nam moja, już chyba niezastąpiona, wizażystka, Emilka, która czarowała swoimi pędzlami i całą resztą na twarzy Kingi oraz jak zwykle rzucała suknią w spektakularny sposób :D Cała ta sesja zdecydowanie była dla mnie bardzo wartościowa, bo Kinga to niesamowicie cenna modelka, czas spędzony z nią nigdy nie może należeć do straconych! Bardzo cieszę się, że udało mi się ponownie uchwycić piękno maków, nie chciałam robić bajkowych kadrów w sukni, zależało mi na małej odmienności, dlatego poszłam bardziej w stronę sensualnych zdjęć, w których Kinga wygląda chyba najlepiej (oczywiście jeśli chodzi o mój punkt widzenia przez obiektyw)!
Bardzo dziękuję mojej wspaniałej ekipie za cudownie spędzone popołudnie! Wielkie podziękowania również dla dziewczyn, które wypożyczyły nam do sesji piękne suknie! :)Suknia: Justyna Pawłowska / Nocturne fairytales

Wizaż: Emilia Kniewska Make Up Room


Modelka: Kinga Kuczek

 Backstage :)
Zdjęcia: Katarzyna Banaszek

3 komentarze:

  1. Boskie ujęcia! łał

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna modelka, cudna suknia w pierwszej części, cudowne słoneczko i utalentowana Kasia <3 Jak zawsze wspaniała sesja!

    OdpowiedzUsuń