czwartek, 22 czerwca 2017

Wanda w kąpieli


Kolejna seria ląduje dzisiaj na bloga :)
Napewno jedna z tych bardziej wyjątkowych sesji, a wręcz niepowtarzalnych!
Oczywiście geniuszami zamieszania byli Małgosia i Grzegorz, którzy dysponowali pięknymi kwiatami do zdjęć i chcieli podzielić się nimi z nami do sesji. Szybkie, MEGA SZYBKIE, szukanie modelki, basenu, pilnego terminu (aby kwiaty nie zwiędły!) i działamy!
Jak widzicie po zdjęciach z backstage'u nasz plan sesji również wyglądał dosyć.. nietuzinkowo :P 
Ale szczerze mówiąc były to jedne z lepszych chwil fotograficznych, które mogłam przeżyć! Myślę, że wszyscy bawiliśmy się świetnie :)
Paulina dała z siebie wszystko, mimo upalnego dnia, leżeć w wodzie na dworze około dwóch godzin staje się jednak uciążliwe i mimo, że Paulina momentami trzęsła się jak galareta, nie narzekała, twardo działała! Oczywiście z ogromną pomocą Grzegorza, który starał się na bieżąco dolewać gorącą wodę :D 


W tym roku nie mam totalnie na nic czasu, ale są ludzie, dzięki którym chce się działać i dzięki, którym nie mogę przestać, bo wydobywają ze mnie wciąż i wciąż tą fotograficzną miłość. Bardzo mnie to cieszy, że są obok mnie tak cudowni ludzie, dziękuję za nich Bogu, że zesłał ich na moją drogę.
Ważne, żeby realizować swoje pasje w najlepszym towarzystwie, a właśnie takie mam i jestem im za to wszystko bardzo, bardzo wdzięczna!!! Scenografia/projekt: Małgorzata Pawłowska InFloralModelka: Paulina Aftaruk
Pomoc: Grzegorz Pawłowski / Piotr Rutkowski
Backstage ➡➡➡
Zdjęcia: Katarzyna Banaszek
https://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

1 komentarz: