niedziela, 20 października 2013

Next dream


Ileż to marzeń spełniam w ostatnim czasie.. szczęście jest przy mnie :) Bo ile to czasu myślałam, by zrobić sesję taneczną na dachu? Chyba zanim zaczęłam w ogóle robić taneczne serie. I stało się :) Wszystko zawdzięczam mojej Ewie, z którą robiłyśmy sesję na wschód słońca na tym dachu, zapytałam Ewcię, czy byłaby taka możliwość, że zrobiłabym jeszcze jedną sesję tego dnia w tym miejscu. Ewcia, jako dobra duszyczka i jako tancerka (sama tańczy pole dance!) zgodziła się bez wahania, tym samym uszczęśliwiając, zarówno mnie, jak i Różę! Tydzień przed robiłyśmy z Różą naszą sesję gimnastyczną, podczas której rozmawiałyśmy właśnie o takiej sesji na dachu jakiegoś budynku. I udało nam się. Jestem taka szczęśliwa!
Ci wszyscy ludzie, którzy mnie otaczają, uszczęśliwiają mnie na maksa. Sami nawet nie wiedzą, ile dla mnie robią tymi wszystkimi gestami.. To dzięki nim powstają moje zdjęcia, którymi sama mogę się cieszyć, bo spełniają mnie jako fotografa. Fantastyczne jest, ze robią to wszystko bezinteresownie :) Cieszę się bardzo, że trafiam na tak wspaniałe osoby, z którymi mogę walczyć o jak najlepsze efekty sesji, bawiąc się przy tym i zapominając o wszelakich smutkach (bo fotografia leczy mnie ze wszystkich zmartwień!).
Dziękuję, moje Kochane, że mogłyśmy wspólnie tworzyć te chwile, te taneczne chwile, które tak bardzo kocham zamykać w kadrach :) Dzięki Wam spełniłam swoje marzenie, dziękuję :*Foto: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

6 komentarzy:

 1. po raz kolejny jestem zachwycona ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. też zawsze chciałem... Fajnie, że tak Cię to cieszy Kasiu :). Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę jak nie wiem - i Tobie takiej modelki i jej takiej fotografki, ach ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. pikabu.ru loves you

  OdpowiedzUsuń
 5. jak znalazłyscie otwarte wejscie na dach ? :) dlugo szukalyscie ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie było otwarte miejsce, wszystko po znajomości!

   Usuń