poniedziałek, 17 lutego 2014

Coś więcej

Dzięki fotografii wiele zmieniło się w moim życiu. Wszystko nabrało sensu, mocniejszych barw, moje życie jest pełne słońca, uśmiechu i radości. Dzięki fotografii zyskałam przyjaciół, z którymi mogę śmiać się i płakać, wygłupiać i być poważną, walczyć o wspólne efekty zdjęć i po sesjach rozkoszować się tym, że było warto, że JEST WARTO żyć w świecie fotografii. Nie sądziłam, że tak to się potoczy.. gdy zaczynałam przygodę ze zdjęciami nie było to dla mnie nic szczególnego. Ot, tak, zabawa, coś, co wypełnia mi czas. Teraz, jest to coś więcej, niż tylko fotografia. To zwłaszcza przyjaciele, którzy stali się dla mnie najważniejszą częścią mojego świata i właśnie dzięki nim, mogę tworzyć takie chwile, jakie stworzyłam w pierwszy weekend lutego. Napisałam "stworzyłam"? Ogromna pomyłka! STWORZYLIŚMY :)
Zaprosiłam Klaudię i Piotrka do siebie, zazwyczaj wspólną paczką spotykaliśmy się w Olsztynie i w Biskupcu, ale tym razem było inaczej. Gdy wysiedli z autobusu automatycznie chciało mi się śmiać i już wiedziałam, że to będą świetne dni :) Zrobiliśmy masę wspólnych sesji, stworzyliśmy wspólnie teamy zdjęciowe, które zrealizowały wspólne projekty. Zawsze podziwiam fakt, ile osób walczy o wspólne efekty fotografii, ile osób poświęca wspólnie temu czas, by potem.. po prostu być spełnionym z tego, co zrobiliśmy. Tutaj fotograf, tutaj modelka, stylistka, bajkowe suknie, makijaże, wymyślanie póz, min, miejsc.. i to wszystko robimy razem i razem się z tego cieszymy i dzielimy się tą radością z innymi dodając zdjęcia do internetu. Takie wspólne działanie jest cu-do-wne! Fotografia, to naprawdę coś więcej, niż tylko zdjęcia!!! :) Mogłam wybrać wiele pasji, ale wypadło na zdjęcia i to najlepszy wybór w moim życiu. Jeśli kiedykolwiek przestanę się tym zajmować - nigdy nie będę żałowała, że fotografia wciągnęła mnie na swój tor, bo to najpiękniejsza przygoda życia, jaka mnie spotkała!!!
Piątek zaczęliśmy sesją w samym centrum Warszawy, przy której pomagała nam niezastąpiona stylistka, Kasia Kryszk, zrobiliśmy także sesję nocną, przy której pobawiliśmy się trochę magicznym światłem Złotych Tarasów. Sobota, to trzy sesje: pałacowa sesja Klaudii i Piotrka, sesja w sukni z dodatkami pierzu przy ruinach pałacyku i ostatnia seria, seria zimnych ogni w moim mieszkaniu. Niedzielny poranek spędziliśmy również na sesji, tak dla odmiany :D Sesje, zdjęcia.. fotografia :) Super jest mieć pasję, która wypełnia całe życie :)


Tworzyć z Wami, to ogromne wyróżnienie, bo wiem, że wiele osób chciałoby być na moim miejscu, mieć takich przyjaciół, jak Wy, to sprawa bezcenna. Wiem, że jesteśmy razem na dobre i na złe, a wszystko dzięki fotografii, bo dzięki niej się poznaliśmy. Ale to nie jest już tylko fotografia. To coś więcej :)


5 komentarzy:

 1. Talent - piękny talent ;)
  Ja też próbuje swoich sił, ale do ciebie daleko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie ujęłaś w słowa to co ja również kocham w fotografii :) jedna z najpiękniejszych pasji w życiu ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. ten Piotr to Twój chłopak? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten Piotr nie, to mój najlepszy przyjaciel, ale tak się składa, że mój chłopak ma również na imię Piotr :D

   Usuń
  2. aa, oki :)

   Usuń