czwartek, 13 lutego 2014

Zima w kolorze


Współpraca z Pauliną, Karoliną i Piotrkiem, to kolejne wspaniałe zdjęciowe doświadczenie, jakie mogłam przeżyć. Zaprosiłam Piotrka do siebie na weekend i dzięki temu wpadliśmy na pomysł, by ponownie połączyć siły i zrealizować kolejną, wspólną sesję, tym razem dla kogoś nowego. Postanowiliśmy więc dodać ogłoszenia na naszych stronach na facebook'u z informacją, że takiej osoby szukamy. Zgłosiło się mnóstwo cudownych osób (około 60-70 zgłoszeń!), przez co wybór nie należał do łatwych, ale na szczęście, po burzliwych obradach, wybraliśmy tą jedyną, która właściwie od początku obydwojgu nam się spodobała. Paulina Nalepa :) Mimo, że sesja odbywała się w Warszawie, a Paulina pochodzi z Lublina, szczęście nam sprzyjało, ponieważ akurat odwiedzała stolicę. Kochana, uśmiechnięta i wesoła istotka o piorunującej urodzie! W sesji pomagała nam nasza ulubiona wizażystka, Karolina, bez niej nie powstałby wizaż do tych zdjęć. Planowaliśmy także zorganizować stylistkę, ale to niestety nam się nie udało, przez co sama postanowiłam się w taką stylistkę pobawić! Chciałam, by ta sesja była jak najbardziej kolorowa, by tymi zdjęciami pokazać, że zima nie tylko może być biała i zimna, ale również kolorowa i dzięki takim kolorowym zdjęciom, ciepła :) Stąd również dodaliśmy confetti, które leżało w mojej szafie od półtora roku i czekało na wykorzystanie. W końcu się udało :) Co do atmosfery na zdjęciach, było fantastycznie! Taka dawka śmiechu na sesjach, to rzecz bezcenna, wtedy najbardziej się czuje, że jest to przede wszystkim zabawa! Chwile, gdy wszyscy próbowaliśmy wymyślić jakieś pozy pasujące do kadrów z confetti, były genialne, każde z nas dodało coś od siebie. Zimą, dzięki takiej zabawie na sesji, naprawdę zapomina się o niskiej temperaturze (mam nadzieję, że Paulina również zapomniała :D) przez co zimowe sesje stają się przyjemniejsze :) Trafiła mi się, po raz kolejny, wspaniała, roześmiana ekipa! :) Dziękuję Wam za te chwile pełne uśmiechu i radości, było cudownie :)

 Zanim obejrzyjcie zdjęcia - posłuchajcie :) Ta piosenka jest moją inspiracją do tej sesji, do tych zdjęć, do obróbki i do całej oprawy kolorowej, zimowej sesji z Pauliną :)
A na koniec kilka zdjęć z backstage :)


Photo: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

11 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia i super pomysł na zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Posłuchałam piosenki i się wzruszyłam! Piękne zdjęcia.
  Powtórzę się, ale Twoje fotografie są takie charakterystyczne, co jest bardzo piękne! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. musiało być ciekawie z confetti, ale efekt niesamowity <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite jest to połączenie kolorów. Z jednej strony przydmione, delikatne i nienasycone, a z drugiej - samo życie ukryte w barwach. Porywa mnie ta sesja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mam najzwyklejszego nikona (d5000), a zbliża się moja 18 więc czas pomyśleć nad prezentem :)) dlatego proszę Cię o drobną radę, jaki aparat wybrać, czy jest coś co szczególnie byś poleciła? (nie chodzi mi o lustrzankę) Zastanawiałam się nad polaroidem, ale trochę mnie przeraża to, że mogę kupić już zniszczony i papier drogi :| jakiś fuji, starszy pentax..? help!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne zdjęcia, jestem wprost po prostu zauroczona ! A ulotność chwili na wszystkich fotografiach prezentuje się intrygująco ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. strasznie mnie to nurtuje: robisz w rawach czy jpgach?:D

  OdpowiedzUsuń