wtorek, 31 marca 2015

Revolusion

Przyjazd Klaudii do mnie owocuje zazwyczaj w sesje zdjęciowe, które planujemy od długiego czasu. Tym razem jednak było inaczej. Z racji, że zawsze działamy zdjęciowo, tym razem postanowiłyśmy zrobić coś totalnie innego, a mianowicie krótki (amatorski, ale z pasją!) filmik. Nie backstagowy, jaki zawsze robiłam, ale tematyczny. Przed przyjazdem Klaudii zapytałam ją jaki rodzaj filmu byłby lepszy - delikatny czy mocniejszy. Bez zastanowienia odpowiedziała, że czas na coś mocniejszego! Tak też zrobiłyśmy :) Choć styl fashion itp nie jest specjalnie mi bliski i właściwie nie bardzo mnie coś takiego inspiruje, to muzyka, którą postanowiłyśmy wykorzystać do tego filmu, dała mi masę inspiracji oraz radości z tego nagrywania. Pomimo, że było niesamowicie zimno i te warunki zupełnie nam nie sprzyjały, to myślę, że jak na pierwszy raz i jak na pierwszy tego typu film w naszym wykonaniu wypadło naprawdę w porządku :)


Ja jestem zadowolona, choć długo zastanawiałam się czy w ogóle go publikować, bo daleko mu do profesjonalnego, jednak obydwie wiele poświęciłyśmy by go stworzyć, Klaudia bardzo zmarzła podczas nagrywania, wiało, padał śnieg na początku, a temperatura była chyba dużo poniżej zera. Jednak czego nie robi się dla sztuki? Choć myślę, że w tym przypadku Klaudia bardziej poświęcała się dla mnie, bo byłam ogromnie nastawiona na to nagrywanie :D (dziękuję za to, Kochana! :* )

To napewno nie ostatni filmik tego typu :) Kolejny napewno będzie bardziej w moim ulubionym klimacie, romantycznym i nastrojowym. Myślę, że z filmu na film będzie coraz lepiej, nie od razu Rzym zbudowano, będę pracować na to, by te filmy były coraz lepsze i żeby coraz bardziej mnie zadowalały :)

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zrobiły kilku zdjęć :)

Mamy w planach już kolejny filmik, wybrałyśmy już nawet muzykę i miejsce do nagrywania :) Mam nadzieję, że szybko nadejdzie chwila, gdy się zobaczymy i wcielimy nasz plan w życie! Przy filmach jest mnóstwo zabawy, a satysfakcja jest równa satysfakcji zdjęciowej! :) Dlatego tak bardzo mnie to cieszy, poza tym uwielbiam pracować z muzyką, stąd również liczne filmy z backstage z sesji zdjęciowych. Trzymajcie kciuki za mój rozwój, każde wparcie się przyda!

3 komentarze:

  1. Bardzo udana sesja :)) uwielbiam oglądać Twoje prace :)
    pozdrawiam

    paluszkiewiczphotography.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny filmik :)

    OdpowiedzUsuń