poniedziałek, 5 października 2015

Jesienna Sylwia


Jesień, to zdecydowanie moja ukochana pora roku, jeśli chodzi o fotografię. Mnóstwo kolorów, to niewątpliwie to, co kocham najbardziej, a już w połączeniu z rudością i z piegami wypada to wszystko naprawdę elegancko i tak, jak lubię najbardziej :) Będąc w odwiedzinach u Sylwii priorytetową sesją, którą chciałam tam zrobić była oczywiście sesja z motywem gór, ale nie darowałabym sobie, gdybym nie zrobiła w jej towarzystwie również oddzielnej sesji portretowej. Sylwia, to zdecydowanie moja ukochana twarz do fotografowania.. niezmiennie od 5 lat! Przy Sylwii zaczynałam swoją przygodę z fotografią. Zawsze chce mi się śmiać z moich fotograficznych początków, ale gdy widzę swoje stare zdjęcia z Sylwią - nawet mi się podobają! I mam do nich ogromny sentyment. Dzięki nim zyskałam tą wspaniałą przyjaciółkę <333 Już tyle lat trzymamy się razem, wspólnie działamy i dzielimy się swoją pasją, motywujemy, dajemy zdrowe kopniaki! To coś pięknego, że dzięki wspólnym pasjom można zyskać coś więcej - przyjaźń i to taką niesamowitą!
A wracając do tematu sesji.. właściwie nie bardzo się wysiliłyśmy, ale przy takiej urodzie, jaką ma Sylwia nie potrzeba wiele, by uzyskać upragnione efekty :) Wyszłyśmy tylko przed dom.. i tyle! :D Jaka to była miła odmiana od sesji nad Morskim Okiem.. gdzie szłyśmy ponad 2 godziny! Ufff, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - to dotyczy również zdjęć!

Wspaniały wianek od Wianki Wianeczki <33 Dziękuję!


 


W rodzinnym domu Sylwii zawsze panuje niesamowicie ciepła i przyjazna atmosfera, tam naprawdę czuję się jak w domu! Bez skrępowania, swobodnie. Tyle uśmiechu, serdeczności i ciepła to tylko u Nożyńskich w Zakopanem! <333 Dziękuję za to! 

Model: Sylwia Nożyńska
Wreath: Wianki Wianeczki / Katarzyna Filiczak
Photo: Katarzyna Banaszek

7 komentarzy:

 1. Przepiękne, nie mogę się napatrzeć! Każde zdjęcie zachwyca, gratulację Kasiu <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Po prostu każde zdjęcie to dzieło sztuki, napatrzeć się nie można!! PRZECUDOWNE <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Sylwia jest na prawdę przepiękną kobietą, a Twoje fotografie cudowne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo klimatyczne zdjęcia i przecudowna modelka! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne zdjęcia, aż trudno oczy od nich odciągnąć! :) Cudowna modelka!

  Pozdrawiam cieplutko!
  ♥by-sylwia.blogspot.com♥

  OdpowiedzUsuń