środa, 24 sierpnia 2016

Topielica

Cieszę się, że w końcu mogę podzielić się z Wami tą sesją! Od początku, gdy tylko Małgosia wspomniała mi o swoim pomyśle, nie mogłam się jej doczekać! Bardzo mi schlebia fakt, że Małgosia wybrała do tak wyjątkowego pomysłu własnie mnie! Zdecydowanie podzielam jej miłość do kwiatów oraz do jej zdolnej rączki jak i kreatywności, której Małgosia ma w sobie masę. Czekałyśmy na wakacje, na jakieś upalne dni, by nasze plany wcielić w życie. Po drodze przewinęło się masę modelek, które chciałyśmy zaangażować w naszą sesję, jednak wciąż i wciąż nie czułam nikogo, kto mógłby się nadawać.. Zaczęłam myśleć intensywnie kogo by tu wziąć! Bardzo chciałyśmy, by była to modelka z delikatną urodą, z długimi włosami. Do głowy, nagle, przyszła mi Kasia! Kasia jest jedną z modelek, z którymi rozpoczynałam swoją przygodę z fotografią, dlatego mam napewno do niej ogromny sentyment. Poza tym zawsze współpracuje mi się z nią świetnie, więc w duchu byłam przekonana, że był to świetny wybór! Nie pomyliłam się :) Kasia, to modelka do zadań specjalnych, mamy już za sobą sesje z ogromnym deszczem, sesję na ogromnym mrozie, a teraz przyszedł czas na ogromny upał i ogromnie mokrą sesję! :D Nie bała się kłaść w wodzie, poświęcić, a dodam, że wracała po sesji 40 minut pociągiem z powrotem do domu, do Warszawy! Na dodatek nie chciała słyszeć o suszarce i chwili ogrzania w domu. Wciąż na twarzy miała uśmiech i ciągle pozytywne nastawienie. To się ceni! Na zdjęciach z backstage'u możecie zobaczyć jak bardzo zaangażowana w naszą sesję była cała ekipa! Chyba każdy z nas wracał cały, a napewno na w pół przemoczony z tych zdjęć! Ale uwierzcie było warto :) Mimo, że wróciłam do domu z tej sesji bardzo zmęczona, bo na sesji spędziliśmy praktycznie 5-6 godzin, to na jej wspomnienie ciągle powracały mi pozytywne emocje :) To, co wyczarowała Małgosia było zdecydowanie bardzo wyjątkowe.. Precyzja, w welonie, który był doczepiony do wianka była niesamowita! Małgosia zadbała również o stylizację dla Kasi, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że Gosia to 70% tej sesji. Makijażem zajęła się Emilka, która jak zwykle nie zawiodła i zaczarowała swoimi pędzlami :) Za to chłopaki zajmowali się backstage'm oraz pomoca w trzymaniu welonu. Skarb ekipa! :)
Stylizacja/welon/wianek: Małgorzata Pawłowska InFloral

Pomoc: Piotr Rutkowski / Grzegorz Pawłowski

Modelka: Kasia Korab
Backstage ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ 


Możecie zobaczyć również backstage, który udało się nagrać naszej Kasi :)Zdjęcia: Katarzyna Banaszek

9 komentarzy:

 1. Genialna robota! :) Widać ogrom pracy włożonej w ten projekt. Krzesło było dla mnie nietypowym elementem i zaskoczeniem, ale świetnie się sprawdziło. Miejsce jak i welon zachwycające! :) Magia, magia i jeszcze raz magia! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne zdjęcia ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. GENIALNE !!! Cóż mogę więcej powiedzieć ! :) Chciałabym dojść do takiego poziomu jak Ty !!
  Obserwuję i zaglądać będę częściej !! :)
  Zapraszam do mnie : http://true-life-from-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, nie mam słów,by opisać swoje doznania podczas oglądania tej sesji. Coś wspaniałego, delikatność i subtelność ujęta idealnie, modelka piękna no i ekipa niezawodna z tego co widać. O tyle jestem zachwycona, bo od kilku miesięcy miałam na myśli bardzo podobny rodzaj zdjęć :) Jestem wzruszona ... Tak wyjątkowej sesji z Twoim wydaniu jeszcze nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie można się napatrzeć, cudowne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekałam bardzo na efekty tej sesji! Wiedziałam, że stworzysz coś niesamowitego i nie zawiodłam się! to zdecydowanie najlepsza sesja w wodzie jaką widziałam! I w dodatku jest pełna kwiatów, to takie w Twoim stylu :) Welon jest naprawdę wspaniały, cudownie wygląda też to krzesło! Bardzo dobra robota! Widać jak dużo pracy było włożone w sesję. Pracy, pasji i serca. Ale widać to przy każdej Twojej sesji. Jesteś dla mnie ogromną inspiracją <3 Nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Niebanalna sesja. Świetne kadry, piękne kolory.
  Zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna sesja. Śliczna dziewczyna! :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem pod wielkim wrażeniem :D Sesje w wodzie należą do grupy moich ulubionych i to sama przyjemnosc ogladactakowe twojego autorstwa :)

  OdpowiedzUsuń