środa, 22 maja 2013

Naturalne piękno


Sesja z Patrycją mimo, że byłyśmy na nią umówione od jakiegoś miesiąca, wyszła bardzo spontanicznie :) Dzień przed umówionym spotkaniem wymyśliłyśmy koncepcję, stylizację, miejsce i całą resztę, która jest potrzebna do zdjęć. Kiedy zauważyłam, że Patrycja ma w portfolio skrzypce, nie mogłam się powstrzymać i oczywiście poprosiłam, by zabrała je do kilku ujęć. Byłam przekonana, że to jej własne, okazało się jednak, że należą do jej mamy, musiałyśmy więc bardzo o nie dbać i szczególnie na nie uważać, co było nie lada wyzwaniem, ponieważ zdjęcia robiłyśmy na rynku pełnym ludzi, którzy tego dnia (a była to na domiar złego, złego dla nas, niedziela) wybrali się na festyn z nieznanej nam okazji :) Na szczęście mało kto zwracał na nas uwagę, ale oczywiście ostrożność miałyśmy wzmożoną, bo przecież "nigdy nic nie wiadomo". Co do samej Patrycji, urzekło mnie w niej jej naturalne piękno, przyszła praktycznie bez żadnego makijażu, w zwykłej sukience i po prostu.. za pozowała :) Muszę powiedzieć, że naprawdę świetnie współpracowało mi się z Patrycją, choć dopiero zaczyna, ale uważnie słuchała moich rad i wskazówek. Widzę w niej ogromny potencjał i oczywiście mam nadzieję na powtórkę naszych zdjęć, może następnym razem bardziej zaszalejemy, mam nadzieję :) Tymczasem łapcie kilka portretów z naszej sesji! :)


Pozowała: Patrycja Guzewicz
Foto: Katarzyna Banaszek
Sesja wykonana w dniu: 12.05.2013r.

http://www.maxmodels.pl/birdy1511.html
http://www.photoblog.pl/mysighs/
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

12 komentarzy:

 1. cudowne zdjecia! do obróbki wzywasz akcji w ps'ie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem jak Wam to powiedzieć, ale........skrzypce trzyma się w drugą stronę...................Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrycja jest leworęczna, dlatego trzyma w drugą stronę.

   Usuń
 3. Szkoda że nie wie jak się "obsłużyć" skrzypcami, najpierw się naucz, potem pozuj!

  OdpowiedzUsuń
 4. NIE TAK SIE TRZYMA SMYCZEK !!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. dobrze, że ci wszyscy anonimowi szpecy są takimi wirtuozami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie rozumiem, o co ta afera ze skrzypcami, to tylko rekwizyt, mnie tam w odbiorze zdjęć nie przeszkadza (choć i tak nie wiem, jak się trzyma :D).
  Pięknie jak zawsze! *,*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poniekąd rozumiem to, bo jednak dla "znawców" złe trzymanie instrumentu bardzo razi i rozumiem ich, sama grałam 10 lat na klarnecie i jeśli zobaczyłabym zdjęcia, gdzie ktoś trzyma źle klarnet myślę, że też bardzo by mnie to oburzyło :) Żałuję, że przed sesja z Patrycją nie zapytałam jej, czy to ona na nich gra, z góry założyłam, że tak. Gdybym wiedziała, że nie.. myślę, że albo bym się przygotowała jakoś do tego, by wiedzieć, jak modelkę ustawić z tymi skrzypcami albo po prostu zrezygnowała z tego rekwizytu. No ale cóż, trudno :) Krytykę przyjmuję na bary :)

   Usuń
 7. Jestem leworęczna,dlatego ta strona. Starałam się "obsłużyć" nimi jak najlepiej, może i mi nie wyszło, wybacz anonimie,ale nie jestem po szkole muzycznej. Pozdrawiam,Patrycja :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem po szkole muzycznej i faktycznie, to że ktoś nie w tej ręce trzyma skrzypce, to nie jest błąd, ale smyczek i ułożenie dłoni na gryfie po prostu kaleczą zdjęcie. Trzeba do swoich zdjęć zapraszać osoby które mają pasję w czymś, a nie mają udawać i się wczuwać, bo to niedobrze wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat to, kogo zapraszam do siebie na zdjęcia, to jest moja sprawa. Dziękuję za Twoją uwagę, tak jak już napisałam wyżej, sama grałam 10 lat na klarnecie i jestem pewna, że gdybym zobaczyła na jakichś zdjęciach osobę źle trzymającą klarnet tak samo bym stwierdziła, że zdjęcie jest pokaleczone :)

   Usuń
 9. modelka jest bardzo naturalna to mega dodaje uroku tym zdjęciom :)

  http://mynameisaliszja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń