środa, 30 kwietnia 2014

Taniec towarzyski


Zawsze chciałam spróbować zrobić zdjęcia tancerzom tańca towarzyskiego, ale zdobyłam się na to dopiero teraz! Magią tego wyjątkowego tańca obdarzyli mnie Eryk i Victoria, którzy już na pierwszy rzut oka (rzut oka przed samą sesją!) wydali mi się mistrzami w swojej dziedzinie. Podczas sesji utwierdzili mnie w tym przekonaniu :) To była naprawdę odmienna sesja taneczna, niż do tej pory tworzyłam, ale równie wspaniała i równie satysfakcjonująca. Zaczęliśmy już z samego rana, a naszym pierwszym (i planowo - jedynym) miejscem były Łazienki. Wszystko szło według planu do czasu, gdy okazało się (co uświadomił nam pan ochroniarz), że na terenie Łazienek oraz całego parku, nie można robić sesji zdjęciowych! Byliśmy tym bardzo zdziwieni, aczkolwiek posłusznie usunęliśmy się z tamtego miejsca nie utrudniając pracy panu ochroniarzowi, który, widać było, przejął się naszą sytuacją (nieszczęsną sytuacją :D ). Musieliśmy szybko wymyślić plan B, a pomogła nam w tym mama Victorii, która zajmowała się makijażem swojej córki i była obecna podczas całej sesji. Ruszyliśmy na Politechnikę Warszawską. Cudowne miejsce, polecam każdemu, kto szuka nietuzinkowego i spektakularnego wnętrza do sesji zdjęciowej! Znałam je już wcześniej, ale byłam przekonana, że za żadne skarby nie można tam wejść ot tak i zrobić tam sesję. Ten dzień, zdjęciowy dzień z Erykiem, Victorią i jej mamą, pokazał mi jak bardzo się myliłam! Choć studenci trochę nam przeszkadzali wchodząc w kadr, to żadnych innych przeszkód na szczęście już nie było :) Dopiero na sam koniec, gdy moi tancerze już przebierali się w swoje codzienne ciuchy, podszedł do nas kolejny pan ochroniarz pytając co zamierzamy tutaj robić. Uf! Na szczęście zdążyliśmy przed kolejnym kataklizmem! :D
Dziękuję bardzo moim cudownym tancerzom, Victorii i Erykowi, za wspaniały taniec tego dnia i mamie Victorii za całe zaangażowanie! To był naprawdę piękny dzień :) Notabene, miałam urodziny tego dnia, więc tą sesję traktuję jako mały, piękny prezent! :) DZIĘKUJĘ :)))
PS. Zawsze marzyło mi się zrobić takie bliskie zdjęcie w ramie! :D Mega się cieszę, że udało mi się zrealizować to małe marzenie!!! :)


Więcej zdjęć możecie zobaczyć w kolejnym, amatorskim filmiku, który udało mi się nagrać i zmontować :)Photo: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

3 komentarze:

  1. świetnie obejrzeć film wraz z tak pięknymi ujęciami!

    OdpowiedzUsuń
  2. To nowe doświadczenie z pewnością było bardzo inspirujące. Zdjęcia oczywiście piękne. Mam nadzieję, że to nie ostatnia sesja ' z tańcem towarzyskim', bo efekty są genialne. ; )

    OdpowiedzUsuń