środa, 20 marca 2013

10 tysięcy!


Witam cudowną liczbę - 10 tysięcy "fanów" na fan page'u na facebook'u!!!
No i kto by pomyślał, że aż tyle osób doceni to, co robię wraz z moimi modelkami, modelami, wizażystkami, stylistkami, fryzjerami itd..? Bo napewno nie ja! Fan page założyłam dokładnie 16 marca 2011r. Była to dosyć przemyślana decyzja, właściwie długo się przed tym broniłam, bo jak wtedy mówiłam - "po co mi kolejne konto ze zdjęciami na internecie?". Teraz wiem, że to była dobra decyzja. Cieszę się, także, że nie byłam w gorącej wodzie kąpana i nie założyłam tej stronki przedwcześnie, kiedy to jeszcze nawet nie wiedziałam czego chcę. Dużo moich znajomych fotografów miało już tam konta ze swoimi pracami, podglądałam ich z nie małą zazdrością, cieszyłam się z nimi z ich pierwszych setek czy tysięcy.. W końcu przyszła też pora na mnie :) Na początku byłam bardzo zdystansowana do wszystkich odwiedzających moje skromne progi, teraz darzę wszystkich ogromnym szacunkiem, chciałabym obdarzyć każdego swoją miłością i pasją do fotografii. Pokazać to wszystko poprzez zdjęcia!   


Niby nic, taki tam fan page, ale jednak.. jak to bardzo cieszy, prawda? Bo skoro ludzie "klikają" LUBIĘ TO, to chyba się podoba, co? Choć tak trudno mi w to uwierzyć! W końcu nie tworzę jakichś wymyślnych zdjęć, z cudownymi stylizacjami, miejscami.. wszystko jest takie zwykłe.. poza jednym.. poza ludźmi, z którymi mam przyjemność współpracować. Może już robię się nudna w tym podkreślaniu, jak wiele dla mnie wszyscy zrobili, ale nie umiałabym inaczej! Są moim motorem napędzającym!!! 


Sumując.. DZIĘKUJĘ. Wszystkim! Wszystkim, którzy lajkują, którzy są stałymi bywalcami na mojej stronce (uwierzcie, mam dobrą pamięć do nazwisk i kilka widzę bardzo często!), wszystkim, którzy mnie wspierają, piszą tak przemiłe wiadomości, że nigdy nie wiem, co równie wyjątkowego mam odpisać, dziękuję tym, którzy mnie konstruktywnie krytykują, ta krytyka niejednokrotnie wpływała na moje decyzje robiąc inne sesje, nie zawsze musi być cukierkowo, a że dopiero zaczynam czuć się jako fotograf, to oczywiste jest, że popełniam masę błędów, mam masę potknięć, więc czasem dobrze, gdy ktoś stara się mnie nakierować na odpowiednie tory. Dobrze jest czasem zejść na ziemię, by wracać z uporem maniaka na szczyt! Dziękuję za cudowne komentarze, szczególnie te dotyczące pracy osób, które tworzą ze mną fan page, kiedy wychwalacie urodę modelek czy dobry makijaż, jest mi bardzo miło i jestem dumna z ekipy, jaką miałam przy sobie podczas tych zdjęciowych chwil. 
Dziękuję wszystkim, których poznałam poprzez fan page'a, z tyloma cudownymi ludźmi zaprzyjaźniłam się, choć nie widziałam ich (jeszcze!) nawet na oczy. Wy mnie wspieracie najbardziej.. Wiecie zresztą, które z Was mam na myśli!

Jesteście po prostu NIESAMOWICI. I dziękuję Wam za całą obecność. 
Pamiętajcie tylko.. to nie lajki mówią o umiejętnościach fotografa! :)
http://www.photoblog.pl/mysighs
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

4 komentarze:

 1. Robisz cudowne zdjęcia, należy Ci się :)
  Może kiedyś będę, choć w połowie tworzyć takie cuda jak Ty :) ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne zdjęcia robisz, gratulacje ♥ :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Stały bywalec na Twoim fanpage'u mówi Ci Gratuluje jeszcze raz!!:) Właśnie ja za to uwielbiam Twoje zdjęcia że są takie naturalne i masz piękne osoby na nich:)

  OdpowiedzUsuń