niedziela, 31 marca 2013

Podbijamy Olsztyn!


Mój wyjazd do Olsztyna był zaplanowany już na początku roku, właściwie zamawianie biletów było dosyć spontaniczne, tak czy owak cieszyłam się, że w końcu zobaczę moją kochaną Klaudię. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że Klaudia sama odwiedzi Warszawę i to tydzień przed moim wyjazdem do Olsztyna! Zastanawiałyśmy się, czy jest sens w takim razie, bym przyjeżdżała tak od razu po naszym warszawskim spotkaniu, ale kiedy w końcu się zobaczyłyśmy wątpliwości odeszły w niepamięć, ah ta tęsknota! :)
Pobudka już przed godziną 4, wyjazd z Warszawy 5:35. Towarzystwa dotrzymała mi moja przyjaciółka, Patrycja, która dzielnie wspierała nie tylko mnie podczas zdjęć, ale także całą ekipę (dziękuję, Kochana! :* ). Na miejscu byłyśmy przed 9. Szybka kawka i do dzieła :) Pozowali moi ulubieńcy, Michał i oczywiście Klaudia. Mimo wszelkich przeciwności losu (np. dużego wiatru, który wyciskał łzy Klaudii i Michała czy też niemiła sytuacja na dworcu - prawie nas okradli!) zrobiliśmy szybką serię zdjęć. Michał i Klaudia stanowią świetny duet! Kocham Was, wiecie to! :* Dzielnie pomagał nam także Damian, który sam jest fotografem i zarazem modelem.
Cały wyjazd będę wspominać naprawdę przemiło. Już myślę o powtórce, ale zastanawiam się, czy te olsztyńskie buźki nie będą miały już dosyć mojej częstej obecności :D Tak czy owak.. warto było :) Ten dzień był magiczny.. Kropką nad "i" mojego szczęścia był wieczorny telefon z Zakopanego, który z domagał się mojego przyjazdu (Sylwiaaa! :* ). Zasypiałam więc z ogromnym uśmiechem na twarzy, czując, że jestem spełniona.. przede wszystkim jako osoba! Dziękuję Wam wszystkim. Jesteście najwspanialsi :)))
Zrobiłyśmy z Klaudią, także krótką serię zdjęć z dymem :) Do tej pory wszystkie serie zdjęć dymowych robiłam bardzo spontaniczne i szczerze mówiąc nic się nie zmieniło, seria dymna Klaudii również była bardzo spontaniczna, ale jestem z niej bardzo zadowolona, Klaudia miała pomysł jak pozować z tymi rekwizytami, a to naprawdę się liczy, dzięki temu zdjęcia wyszły jednak troszeczkę "inaczej" :) Zmieniłabym tylko scenerię i stylizację na bardziej bajkowe.. ah, to byłaby seria! Mam nadzieję, że jeszcze zrobimy wspólnie takie zdjęcia, tylko bardziej dopracowane :)
I na koniec mały backstage :)
Pozowali: Klaudia Wielguszewska & Michał Roicki
Foto: Katarzyna Banaszek
Pomoc: Patrycja Konarska & Damian Romańczuk
Sesja wykonana w dniu: 23.03.2013r.

http://www.maxmodels.pl/wielka019.html
http://www.maxmodels.pl/handy.html
http://www.maxmodels.pl/kasiula7.html
http://www.photoblog.pl/mysighs
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

4 komentarze:

 1. świetne zdjęcia !
  te z dymem są po prostu .. magiczne :P
  czekam na następne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz Kasiu, aż mi miło na sercu,gdy widzę z jakim ciepłem piszesz o Wszystkich Osobach, które poznajesz < 3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia super:) moge wiedzieć gdzie kupiłaś takie kulki dymne? :) Proszę bardzo o odpowiedź :))) / sher@autograf.pl lub decodevia.blogspot.com - tez fotografuję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://katebanaszekphotography.blogspot.com/2013/03/ale-dym.html

   Usuń