czwartek, 7 marca 2013

Dance! I love you!


Kolejna cudowna współpraca taneczna za mną! Dostałam przy niej takiego zastrzyku energii.. Przez ostatnie parę tygodni miałam nie planowaną przerwę. Modelki, z którymi się umawiałam rezygnowały nieoczekiwanie ze spotkań ze mną dosłownie o godzinie 23 w przed dzień umówionych zdjęć. Byłam zgaszona, nic mi się nie chciało, totalnie NIC! Sesja z Agatą zmieniła wszystko :) Od nowa chce mi się biegać z aparatem. Uczucie, jakie towarzyszyło mi po tym jak wróciłam do domu było niesamowite :) Chciałabym to powtórzyć!
Sesje taneczne wymagają wiele precyzji zarówno od modelki jak i od fotografa. Są to trudne ujęcia i pozy, ale jeśli chodzi o mnie, dają mi one największą satysfakcję :) Wiem, że jeszcze wiele muszę poprawić, mnóstwo rzeczy się nauczyć.. ale czy to jest takie ważne? Skoro jako foto-amator zdjęcia sprawiają, że zapominam o całym świecie, sprawiają, że chce mi się żyć.. to czy wtedy technika jest najważniejsza? :) Dla mnie najważniejsze są moje uczucia, ta radość ze zdjęć, z tego, co robimy, duma z modelek, które dają z siebie maks, cieszą się razem ze mną, tworzą ze mną te ujęcia. Technika przyjdzie z czasem, a uczucia i emocje powinny towarzyszyć mi zawsze. To wspaniałe!
A co do mojej modelki! Agata, dziękuję Ci :) Niewiele muszę mówić, wystarczy spojrzeć na Ciebie, jesteś wspaniała! I już chciałabym ponownie spotkać się z Tobą i stworzyć kolejne, nie tylko niepowtarzalne kadry, ale też te kolejne wspaniałe chwile! Dziękuję bardzo za pomoc również Zuzi, która także jest tancerką i z dużym zaangażowaniem pomagała nam przy sesji!
Nieważne jak, ważne, że całym sercem!!! I tego będę się trzymać :)


Pozowała: Agata Koźbiał
Foto: Katarzyna Banaszek
Sesja wykonana w dniu: 06.03.2013r.

http://www.maxmodels.pl/kasiula7.html
http://www.photoblog.pl/mysighs
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

10 komentarzy:

 1. Dlaczego ja widzę tylko tytuł wpisu i nic poza tym..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego, że jeszcze nic więcej nie dodałam/nie opublikowałam.

   Usuń
 2. Nie są to do końca moje klimaty, ale i tak bardzo mi się podoba :) Bardzo fajne jest to, że fotografia jest dla Ciebie sposobem, by pokazać także inne pasje <3 zarażasz pozytywną energią!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne:) Pierwsze najbardziej mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. yhyhyhhyh <3 a co tam! powoli piszu bloga!:D

  OdpowiedzUsuń
 5. 2 pierwsze jak dla mnie sa super ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. te zdjęcia zostały robione na stacji w którym miescie?;)

  OdpowiedzUsuń
 7. to Teresin czy Sochaczew?:)

  OdpowiedzUsuń