czwartek, 28 marca 2013

W końcu rudość!Tej rudości było mi trzeba na moich zdjęciach! Ostatni raz fotografowałam rudą modelkę we wrześniu 2012r, oczywiście mam na myśli moją cudowną Sylwię z Zakopanego. Tym razem pozowała Ala z Wrocławia. Ala jest na tyle kochana, że z entuzjazmem zaprosiła mnie na podbój zdjęć we Wrocławiu służąc pomocą w odnajdywaniu ciekawych miejsc do zdjęć. Od razu zrobiło mi się ciepło na serduchu :) Takie propozycje naprawdę wiele dla mnie znaczą! Fajnie, że są jeszcze ludzie, którzy sami wychodzą z propozycją pomocy.
Z Alą od razu złapałam świetny kontakt, rozmawiając z nią czułam, jakbym znała ją od dawna. To niesamowite, jak cudowny kontakt możemy złapać z osobą, którą znamy dosłownie od kilku minut. Na dodatek mamy już z Alą umówiony kolejny termin.. Ah, życie jest cudowne, kiedy mamy swoją wspaniałą pasję i świetnych ludzi koło siebie, którzy realizują ją z nami!!!Pozowała: Alicja Czupta
Foto: Katarzyna Banaszek
Sesja wykonana w dniu: 16.03.2013r.

http://www.maxmodels.pl/alicjaczupta.html
http://www.maxmodels.pl/kasiula7.html
http://www.photoblog.pl/mysighs
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

2 komentarze:

  1. Cudowna modelka i cudowne zdjęcia :) Mam nadzieję że też będę kiedyś zdolna do robienia takich cudownych zdjęć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne zdjęcia:) chyba tak to już jest że fotografia kocha rudości. ja mam to szczęście że moja bardzo bliska koleżanka ma piękne naturalne rude włosy i w dodatku świetnie czuje się w roli modelki!

    OdpowiedzUsuń