niedziela, 31 marca 2013

Olsztyn cz.2!


Sesja z Pauliną.. to było wspaniałe przeżycie! Cudowna, krucha, prześliczna Paulina od razu, gdy ją tylko zobaczyłam na żywo, zrobiła na mnie nie małe wrażenie! Jej piękne kręcone włosy (które oczywiście do zdjęć spięłam, paradoks, jak zawsze, choć sama Paulina skwitowała to w ten sposób - "w końcu ktoś nie chce loków") , piękne oczy, głębokie spojrzenie i cudowne rysy twarzy, to jest to, co lubię! Do tego jej organizacja, delikatne pozowanie.. aj, Paulina, jesteś moim kolejnym szczęściem! Co jak co, ale do osób, z którymi współpracuję mam OGROMNEGO farta (głupi ma szczęście, tak :D)! Paulina zorganizowała nawet pomoc przy makijażu, wizażystkę Anię, która bardzo nam pomagała podczas zdjęć (m.in. Ania wpadła na pomysł rzucania śniegiem). Dziękuję chłopakom, Damianowi i Michałowi za pomoc w rzucaniu śniegiem i mojej Patrycji, że tak bardzo pomagała Paulinie ogrzewać się, przebierać itp. Jesteście nieocenieni!
Coż, to był wspaniały zdjęciowy dzień. Po sesji poszliśmy wszyscy na kawkę, ogrzać się troszeczkę i powspominać marznięcie na dworze :) Warto było tego dnia wybrać się do Olsztyna! I napewno jeszcze nie raz odwiedzę to miasto :)Pozowała: Paulina Postoła
Wizaż: Anna Choińska
Foto: Katarzyna Banaszek
Pomoc: Patrycja Konarska & Damian Romańczuk & Michał Roicki
Sesja wykonana w dniu: 23.03.2013r.

http://www.maxmodels.pl/slowdrug.html
http://www.maxmodels.pl/annach22.html
http://www.maxmodels.pl/kasiula7.html
http://www.photoblog.pl/mysighs
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

4 komentarze:

 1. Uwielbiam sposób w jaki fotografujesz, potrafisz urzekać kadrem i wychwytujesz wszystko, co najpiękniejsze i warte ukazania w człowieku stojącym przed Twym obiektywem. Chylę czoła i marzę o tym, że kiedyś będę choć odrobinę tak dobra, jak Ty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja mam ogromne szczęście do wspaniałych fotografów <333 buziaczki!

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem jakim cudem, nie trafiłam na tego bloga wcześniej?! Twoje zdjęcia są n i e s a m o w i t e ! talent,talent,talent,talent i jeszcze raz talent! wiedz, że zdobyłaś kolejną fankę Twoich zdjęć i Twojej osoby, bo czytając Twoje notki wydajesz się być przemiłą osobą. ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna sesja! Zawsze podziwiam takie wytrzymałe modelki :)

  OdpowiedzUsuń