środa, 20 marca 2013

W roli głównej


O matko i córko! Jak ja czekałam na tą sesję! Odliczałam dni z utęsknieniem i z coraz to większą niecierpliwością! Ale w końcu się doczekałam :) Moja cudowna Klaudia przyjechała do mnie ze swojego Pieniężna! W końcu! Pamiętam nasze ostatnie spotkanie, kiedy w wakacje Klaudia odwiedziła Warszawę, rozstając się z nią miałam łzy w oczach. Wspaniałe jest to, jak możemy kogoś polubić poprzez fotografię (ah, no i znowu ta magia fotografii!).
Wiedziałam, że się nie zawiodę na tej sesji, ale żeby być aż tak zadowoloną, jak właśnie jestem? To mnie zaskoczyło! Ale cóż, mając tak idealną ekipę, jak Klaudia i moja najwspanialsza Diana, nie mogło wyjść inaczej.. Atmosfera na zdjęciach była, jak zwykle idealna, sympatyczna, ciepła.. można wymieniać w nieskończoność same pozytywy! Diana jak zawsze wyczarowała cudeńka swoimi pędzlami, na dodatek stworzyła wyśmienitą fryzurę, właśnie taką miałam wizję na włosy! Na początku myślałyśmy, że będziemy miały problem z czaszką, która grała w naszej sesji główną rolę, ale wyobraźnia Diany i jej pomysłowość zadziałały w ułamku sekundy, więc problem znikł tak szybko, jak się pojawił. Mimo olbrzymiego wiatru, jaki podczas zdjęć nam towarzyszył, czaszka wytrwale trzymała się na głowie Klaudii. Co do naszej kochanej modelki, była bardzo dzielna, mimo dużego chłodu. Zdjęcia robiłyśmy może ze 20 minut.. i aż samą mnie dziwi, jak różne ujęcia w tak krótkim czasie zrobiłyśmy, a to wszystko dzięki Klaudii, która strzelała różnorodnymi pozami i minami.
I jak tu nie kochać tych dwóch cudownych istotek? :)
Muszę się jeszcze pochwalić, że zostałam obdarowana przez dziewczyny pięknymi prezentami, nie wiem z jakiej okazji, ale nawet teraz na samo wspomnienie mam uśmiech na twarzy :) DZIĘKUJĘ WAM :* Jak bardzo chciałabym powtórzyć nasze spotkanie.. ale nie ze względu na prezenty! :DA na koniec mały backstage! Opatulona Diana w plenerze wymiata! :D
Pozowała: Klaudia Wielguszewska
Wizaż/fryzura: Diana Dłużniewska
Foto: Katarzyna Banaszek
Sesja wykonana w dniu: 15.03.2013r.

http://www.maxmodels.pl/wielka019.html
http://www.maxmodels.pl/didiana.html
https://www.facebook.com/makeupology
http://www.maxmodels.pl/kasiula7.html
http://www.photoblog.pl/mysighs
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

2 komentarze:

 1. tą serię też uwielbiam! <3
  przyznaj się, jakie małe niewinne zwierzątko uśmierciłyście dla zdjęć! haha :) buziaki! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie my tylko pani od biologii :D
   Buźka :*

   Usuń