piątek, 2 sierpnia 2013

Kocia sesja


Mój pierwszy wschód słońca spędziłam w najlepszym towarzystwie! :) Samej jest mi ciężko uwierzyć w to, że po 4 latach życia fotografią, dopiero odważyłam się wstać o tej 4 nad ranem i popędzić z aparatem na sesję! Ale nareszcie podjęłam się tego, choć przyznam, że jednak to ciężki kawałek chleba przekonać siebie, by wstać tak rano!  Motywację dała mi Klaudia i cały zarys sesji, który sobie wymyśliłyśmy. Koty! Zwierzaków w moim portfolio jeszcze nie było! Długo już myślałam o zdjęciach z kotem, czekałam tylko na odpowiednią chwilę, na odpowiednią modelkę oraz na osobę, która użyczyłaby mi kota do zdjęć. Z pomocą przyszła moja kochana przyjaciółka, Patrycja, z uśmiechem przyjechała na miejsce sesji ze swoimi towarzyszami, miała ich aż 3! Ten widok będę miała przed oczami chyba do końca życia, rozbawiło mnie to bardzo, kiedy zobaczyłam na siedzeniu samochodu 3 koty domagające się jedzenia i wyjścia na zewnątrz :D Pomyślałam dosłownie: FARSA! :D 4 rano, a my włóczymy się po okolicy z 3 kotami :D No ale czego się nie robi dla zdjęć! Samą Patrycję podziwiam, że chciało jej się wstać tak rano, tylko po to, by pomóc nam przy naszej sesji (jesteś niezastąpiona, nie wiem, jak mam Ci za to dziękować! :*). Klaudia, mimo, że był to jej drugi wschód słońca pod rząd, dała sobie absolutnie radę, choć pozowanie ze zwierzakiem nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Koty uciekały, chciały się ze sobą bawić, były głodne i marudne. Musiałyśmy wykazać się dużą cierpliwością! :) Cała sesja trwała około 30 minut! Cieszę się, że nasz plan się udał i połączyłyśmy tak wspaniały wschód słońca z serią z kotami, na początku miały być to dwie oddzielne sesje, ale wpadłyśmy na to, by połączyć to w jedno i myślę teraz, że był to dobry pomysł! :)


Pozowała: Klaudia Wielguszewska
Foto: Katarzyna Banaszek
Pomoc: Patrycja Konarska

3 komentarze:

  1. z każdej waszej sesji mogę wybrać po kilka perełek, uwielbiam jak razem tworzycie. widać, że się świetnie rozumiecie, a zdjęcia są takie naturalne, ale dopracowane. podziwiam każde ujęcie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystkie zdjęcia są wspaniałe, ale ostatnie tutaj to po prostu coś niemożliwego ! jestem zachwycona efektami wasze współpracy, czekam na więcej.! <3

    OdpowiedzUsuń