środa, 25 września 2013

Gdańsk


Kolejny punkt na mojej fotograficznej mapie - Gdańsk!
Nie sądziłam, że w tym roku pojawię się nad morzem, ba, że w ogóle będę się wybierała w najbliższym czasie nad Bałtyk. I to na zdjęcia! Wszystko za sprawą mojego przyjaciela, Pawła, który wymarzył sobie sesję nad morzem i stwierdził, że tylko ja mogę ją zrobić :) Nie mogłam się nie zgodzić, skoro zostałam tak wyróżniona :) To był wspaniały wyjazd, choć bardzo męczący, to wspominam go bardzo dobrze :) Widok wschodu słońca nad morzem - bezcenny! Tak właśnie miała wyglądać nasza sesja, ze wschodem słońca nad morzem! Ale więcej opiszę w oddzielnym poście :) Poniżej kilka fotek z tej sesji!


Tego dnia w Gdańsku zrobiłam jeszcze dwie serie zdjęć. Pierwszą, zaraz po sesji o wschodzie słońca, była streetowa taneczna seria zdjęć z tancerzem, Pawłem. Było to bardzo spontaniczne spotkanie, ale bardzo pozytywne, Paweł wykonywał wszelkie salta i te inne sprawy, aż odejmowało mowę! Do tego jest fantastycznym, uśmiechniętym człowiekiem, widać, że taniec to jego pasja :) Mamy już nowe plany na nową sesję, tym razem napewno dobierzemy bardziej pasujące miejsce do tego stylu!


No i ostatnia sesja, sesja nad Bałtykiem z moja cudowną Klaudią! Wspaniale było zobaczyć Klaudię po raz kolejny! Przyjechała do Gdańska specjalnie na naszą sesję i spotkać się z nami. Najpierw seria zdjęć w cudownej sukni, potem seria w niebieskiej sukieneczce, a te cudowne stroje przygotowała nasza stylistka, Paulina. Gdy je nam pokazała dosłownie oniemiałam z zachwytu! Wszystko idealnie dopasowała, kolejny skarb w gronie moich wspaniałych ludzi :) Poza faktem, że na plaży było niesamowicie dużo ludzi, to w robieniu zdjęć drugiej serii przeszkodził nam deszcz, który totalnie nie ustępował. Musieliśmy przerwać sesję, trochę z żalem, jednak miało to również swoje plus - mieliśmy więcej czasu na spędzenie go razem na rozmowach :) Każda moja sesja z Klaudią jest dla mnie bardzo ważna, ta również :)


Czas spędzony w Gdańsku zdecydowanie nie był czasem straconym. Zawsze miałam ciche pragnienie, by zrobić zdjęcia nad morzem, choć całym sercem kocham góry i w górach jest wszystko co kocham. Ale widok wschodu słońca nad morzem naprawdę przyprawił mnie o ciarki :) Bardzo się cieszę i nie mogę uwierzyć w fakt, że ten wschód tak idealnie nam dopisał :)) Warto było :))
Dziękuję wszystkim, którzy tworzyli ze mną tam sesje, ale najbardziej Tobie, Paweł, już Ty wiesz! :*

Foto: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

5 komentarzy:

 1. kochanie moje ; * Kasiulla zawsze pomocna : *

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie zdjęcie najbardziej mnie ujęło ;) Zdjęcia Pawła genialne - widać, że chłopak ma pasję, a Ty nie dość, że potrafisz to dostrzec to doskonale chwytasz to na kolejnych zdjęciach. Powodzenia ;)

  http://tylko-marzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie wpatrzonej w aparat Klaudii jest bardzo przejmujące. Coś tam się dzieje....Extra!

  OdpowiedzUsuń
 4. To zdjęcie chłopaka w tej koszuli boskie !:D

  OdpowiedzUsuń