czwartek, 26 września 2013

Nad morzem


Ta sesja zdecydowanie należy do moich ulubionych serii zdjęć. Nigdy nie sądziłam, że zamknę w kadrach tak cudowny wschód słońca i to nad morzem. Całym sercem kocham góry, bo w górach jest wszystko to, co kocham, dlatego jakoś nigdy intensywniej nie myślałam, by zrobić zdjęcia nad morzem. Oczywiście taka myśl mi przeszła, ale bez większej euforii. Paweł skłonił mnie, bym jednak taką serię zrobiła :)  Ta sesja była dla niego mini marzeniem i koniecznie chciał ją zrobić w te wakacje i to w moim towarzystwie! Było to dla mnie nie małe wyróżnienie :)) W Gdańsku byliśmy już koło 4 nad ranem, szybka przejażdżka tramwajem, szybki mini-jogging, by zdążyć na idealne słońce i już byliśmy nad morzem! Widok.. niezapomniany. Obydwoje byliśmy w szoku, że ten wschód tak cudownie dopisał! Paweł miał same czarne myśli, więc niespodzianka była ogromna :) Ta sesja była nam pisana, zdecydowanie. Szybkie przygotowanie i do dzieła. Świetnie się czułam robiąc tą serię, była to dla mnie ogromna odmiana i nowe doświadczenie, ale czuję, że odnalazłam się w tym miejscu. I w tym czasie :) Ale najważniejsze z kim :))
Dziękuję, Paweł, za tą sesję, wspominam ją jak najcieplej, a Twojej radości i skakania ze szczęścia na molo nie zapomnę przenigdy!!! :)) :* Tego planowania, chodzenia po sklepach w poszukiwaniu idealnego kapelusza :D I oczywiście tego, co na koniec się z nim stało, mimo 24godzinnego dbania o niego :D Cudowne wspomnienia, dziękuję za te wszystkie chwile :)


Dodam jeszcze, że jedno ze zdjęć z tej serii zostało wysłane przez Pawła do programu "Dzień dobry TVN" i docenione przez Zuzannę Kołodziejczyk, za co bardzo dziękujemy :))

Foto: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

2 komentarze: