czwartek, 17 września 2015

STS Hokus Białystok


Powiem szczerze, że chyba nigdy nie miałam tak bardzo zorganizowanej ekipy tanecznej! Dziewczyny z STS Hokus Białystok przygotowały się do sesji naprawdę wyborowo i na najwyższym poziomie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym rzetelnym przygotowaniem i ogólnie całą współpracą, która tak przyjemnie mi mijała. Zawsze przy grupach tanecznych następuje chaos! :D Ale nie tym razem. Dziewczyny miały przygotowane konkretne pozy i nie poświęcały czasu na zbędne pogadanki, cała ich uwaga była skupiona na zdjęciach, to  naprawdę bardzo mi imponowało, zwłaszcza, że są takie młodziutkie! Dzięki temu sesja przebiegła miło i przyjemnie, a podejście dziewczyn zasługuje na miano PROFESJONALNEGO!
A jak doszło do naszej współpracy? Gdy dodałam pierwsze ogłoszenie na temat mojego wyjazdu do Białegostoku niemal od razu dostałam wiadomość od Dominiki, która organizowała całą sesję, z propozycją współpracy, a że już dawno nie miałam żadnego tanecznego teamu, to propozycję przyjęłam z ochotą. Przyznam, że ogółem takie współprace, gdy jest więcej niż 3 tancerzy, naprawdę nie są łatwym zadaniem. Ale dziewczyny pokazały i udowodniły, że ciężką pracą i maksymalną determinacją takie sesje są nie tylko przyjemne, ale zwłaszcza bardzo widowiskowe :) Zdjęcia od razu stają się ciekawsze, a pomysły nigdy się nie kończą! Każda z dziewczyn ma inne atuty i inną bajkę do pokazania, dlatego prześwietnie ukazały walory każdej z nich. Tu nie ma żadnego przypadku :) Wszystkie pozy są obmyślone i dobrane do umiejętności każdej z nich. Na dodatek przygotowały kilka opcji stylizacji, miały ze sobą naprawdę masę ciuchów, tak, by nawet kolorystycznie dobierać wszelkie stylizacje.
Mam nadzieję, że w przyszłości będę miała jeszcze styczność z tym rewelacyjnym zespołem :) Dziewczyny nie dość, że zdolne, to jeszcze bardzo sympatyczne, jestem zachwycona współpracą z nimi i całym ich podejściem! Oby więcej takich ludzi :)

BEST EVER TEAM! :*Dancers: STS Hokus Białystok
Photo: Katarzyna Banaszek

19 komentarzy:

 1. wspaniała sesja! <3 widać bardzo duże zaangażowanie tancerek. Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem pod ogromnym wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Duże wrażenie robi zdjęcie ostatnie i trzecie od końca :) Świetna sesja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Swoimi zdjęciami udowadniasz, że w fotografii nie ma żadnych barier i ograniczeń :)
  A twoje zdjęcia zapierają dech w piersiach ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jej jej jej <3
  widać, że dziewczyny mega zgrane! jedna z najlepszych sesji jak dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniała sesja, dobre kadry i cudowne pozy! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 12 i 14 zdjęcia najlepsze! świetna sesja. :)

  OdpowiedzUsuń