niedziela, 20 września 2015

Radziejowice


Sesja Martyny jest prezentem urodzinowym, który dostała od swoich przyjaciół. Cieszę się, że takie sesje zdjęciowe w moim towarzystwie mogą być dla kogoś podarunkiem, a tym bardziej, że mogą komuś sprawiać radość! Bo mnie zdecydowanie sprawiają.. :) Ale to jest oczywiste :) Nie mogłabym robić czegoś, co nie sprawia mi radości i nie przynosi szczęścia! A wracając do tematu.. Zdjęcia robiłyśmy w magicznym parku w Radziejowicach. Polecam to wspaniałe miejsce każdemu, kto szuka bajki i czegoś bardziej wyjątkowego. Mnie do tej pory Radziejowice wydawały się bardzo oklepanym miejscem, zdjęcia robią tam przede wszystkim pary ślubne (nawet my spotkałyśmy tego dnia aż trzy!). Ale postanowiłam spróbować :) Pierwszy raz był z marcu, z Wiktorią (link do sesji macie TUTAJ), wtedy bardziej skupiałam się na altanie na wodzie, a tym razem na całym parku oraz na pałacu. Jestem przeszczęśliwa, że przełamałam się idąc w to miejsce, bo sprawdziło się perfekcyjnie! A do tego wspaniale dopisała pogoda, która uwydatniła piękno tego miejsca :)
Martyna okazała się zdolną, młodą tancerką, nie bojącą się wyzwań :) Podczas sesji towarzyszyła nam jej przyjaciółka, Ania, która okazała się być niezastąpioną pomocą tego dnia. Wspólnie wymyślałyśmy pozy, a Ania patrząc z boku swoim okiem tancerki poprawiała niedociągnięcia. Taka pomoc to coś genialnego! Od razu wiadomo, co trzeba poprawić, dzięki czemu sesja przebiega o wiele sprawniej :)
Skrycie liczę, że jeszcze pojawię się fotograficznie w Radziejowicach :) Może tym razem bardziej portretowo, z jakąś bajkową stylizacją.. Bo tanecznie to miejsce mam niemal do końca obfocone! :D

Dziękuję, dziewczyny, za ten dzień :*

Dancer: Martyna Hołubiec
Help: Ania Tomaszewska
Photo: Katarzyna Banaszek

8 komentarzy: