środa, 2 września 2015

Malwina & Monika

Sesja z Malwiną i Moniką należała do kolejnych mini-fotograficznych wyzwań. Przyszło nam się zmierzyć z upałem przekraczającym grubo 30 stopni! W prawdzie sesję rozpoczęłyśmy o godzinie 15, kiedy teoretycznie powinno być nieco chłodniej, jednak nie tym razem! Afrykańskie upały odwiedziły Polskę w sierpniu, co ma oczywiście plusy i minusy. Na sesji, gdzie dużo się ruszamy upał jednak nie sprzyja.. Ale gdy ma się u boku tak wesoło nastawione kobietki, nie ma żadnych granic i zdjęcia idą jak po maśle :) Tak też było z Moniką i Malwiną!
Monika i Malwina są siostrami, które odwiedziły Warszawę, przyjeżdżając z Trójmiasta, a konkretnie z Gdyni. Jednym z ich planów na Warszawę była sesja ze mną z czego bardzo się cieszę, że zostałam wybrana do zdjęć z tymi fantastycznymi dziewczynami. Sesja odbywała się pod fenomenalnym i nigdy niezastąpionym Pałacem Kultury, który jest zdecydowanie jednym z moich ulubionych miejsc do sesji zdjęciowych! Jest dużo miejsca, zawsze dobre światło, zawsze znajdzie się kącik do zdjęć bez ludzi, a jeśli chodzi o upały, gdy cień jest wskazany - zawsze znajdzie się mnóstwo cienia :D Odetchnęłyśmy zdecydowanie chowając się w cieniu, na dodatek miałyśmy to szczęście, że w miejscu, w którym robiłyśmy zdjęcia był przeciąg, który skutecznie nas ochładzał :) W przeszłości miałam już zdjęcia taneczne pod Pałacem Kultury, ale po dwóch latach bardzo chętnie poszłam tam ponownie, a co więcej mam w planach kolejną, taneczną serię zdjęć w tym miejscu, ale tym razem z baletnicą. Ale co będzie, przyszłość pokaże :) Wracając do tematu, dziewczyny prezentują totalnie inną bajkę, tzn Monika tańczy jazz, a Malwina jest gimnastyczką :) Postanowiły więc połączyć te dwie pasje i pokazać je poprzez fotografię.Upały mają to do siebie, że zazwyczaj jest piękne, pełne słońce, które udało nam się oczywiście uchwycić!


Dancers: Malwina Kozłowska & Monika Kozłowska
Photo: Katarzyna Banaszek

10 komentarzy:

 1. Niesamowita synchronizacja, wszystko pięknie wyszło <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna sesja! Wspaniałe Dziewczyny! :-) <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne ujęcia! Te symetryczne są wspaniałe! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To niesamowite, że człowiek może robić tak piękne rzeczy. Wspaniałe rodzeństwo. Też chciałabym dzielić z siostrą moje pasje, niestety jestem jedynaczką. A Ty jesteś jedną z najbardziej inspirujących fotografek jakie mogłabym spotkać w sieci.
  Także zapraszam do mnie - http://mariemount.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna synchronizacja :D zdjęcia wyszły świetne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Idealne ujęcia!
  Najbardziej podoba mi się to serduszko na drugim zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń