poniedziałek, 14 września 2015

Sweet girl


Nareszcie mogę pokazać Wam moją ukochaną sesję, którą zrobiłam w Olsztynie w towarzystwie mojej najlepszej Klaudii! Jest to zdecydowanie sesja, którą kocham najbardziej spośród wszystkich jakie do tej pory wykonałam w towarzystwie Klaudii. A trochę ich było! Już nawet nie jestem w stanie zliczyć ile wspólnych sesji mamy za sobą! Jest to dowód na to, że z Klaudią uzupełniamy się fantastycznie, mamy wspólną pasję, którą razem kochamy realizować oraz spełniać się w niej. Myślę, że dobry z nas duet!
Sesja, którą możecie oglądać w tym poście była planowana od bardzo dawna :) Bardzo nam na niej zależało, była jednym z punktów na naszej wspólnej fotograficznej liście, który uparłyśmy się odhaczyć :) Tak notabene było to już podejście numer dwa i kolejne podejście, które jednak nam się nie udało! Coś w tym wszystkim nie pasuje.. a co, to napiszę kiedyś, gdy już sesja, o której tak bardzo z Klaudią marzymy, się uda :) A wracając do tematu.. ten dzień był naprawdę wspaniały! Wszystko (prawie :P ) dopisało nam wyborowo, zaczynając od pogody, która była wymarzona do takich wesołych, cukierkowych zdjęć. Oczywiście ekipę tego dnia również miałyśmy wybitną. Cudowne loki na głowie Klaudii wyczarowała nasza wspaniała Madzia, która jak zwykle z uśmiechem na twarzy tworzyła cuda z włosami! Oj nakręciła tych loków! Trwało to grubo ponad 2 godziny, a efekt świetnie komponował się z sukienką, którą tego dnia Klaudia miała na sobie. Wspaniała kreacja pochodzi od Ani Louise, która wypożyczyła mi jakiś czas temu do zdjęć to cudo. Szczerze? Nawet nie myślałam brać tą sukienkę jadąc do Klaudii. W ostatniej chwili przed wyjazdem z domu spakowałam do walizki te sukieneczkę! I widzę, że bardzo dobrze zrobiłam!
Jestem tak bardzo zadowolona z tych zdjęć! To był zdecydowanie mój dzień, mimo zmęczenia i upału, który tego dnia dawał we znaki. Nasze miejsce, znalezione ot tak, przypadkiem, idealnie wpasowało się w cały klimat tych zdjęć. Bardzo dziękuję wszystkim, dzięki którym powstały te zdjęcia. nasza wspólna praca idealnie do siebie pasowała :) A Klaudia, oczywiście, jak zwykle swoim wybitnym pozowaniem i świetną mimiką dodała kropkę nad "i" tym zdjęciom :)


Model: Klaudia Wielguszewska
Designer: Ana Louise
Hair: Magda Jankowska
Photo: Katarzyna Banaszek

3 komentarze:

  1. Piękne kolory, światło i modelka :) Aż miło oglądać takie sesje :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne zdjęcia. Modelka ma śliczny uśmiech i piękną sukienkę! <3

    OdpowiedzUsuń