poniedziałek, 30 czerwca 2014

Basen


Kolejna seria zdjęć, jaką zrobiłam w towarzystwie najlepszej Klaudii, to sesja zdjęciowa na basenie. Ten pomysł był już w planach od prawie roku. Jak zawsze miałam mnóstwo wątpliwości, przeczuwałam, że nic z tego nie wyjdzie, ale na szczęście nam się udało. To był pierwszy dzień wakacji i właśnie w ten dzień było otwarcie basenu i chyba dlatego, będąc tam już około 11, basen był niemal pusty. Naszą sesję rozpoczęliśmy wizażem, który wykonała wspaniała Ania Rasała, która przyjechała specjalnie do Grodziska Mazowieckiego na nasze zdjęcia. Z Anią zaczynałam swoją przygodę z "poważniejszą" fotografią, była ona jedną z pierwszych wizażystek, które zaczęły malować moje modelki do moich zdjęć, dlatego bardzo się cieszyłam na myśl, że odnowimy naszą współpracę, a tym bardziej, gdy Anię zobaczyłam w towarzystwie jej chłopaka, Łukasza, z którym tworzą parę idealną! Miałam nawet, kiedyś, to szczęście, że razem mi pozowali (musimy to powtórzyć!) :) A wracając do tematu, po wymalowaniu perfekcyjnego makijażu na oczach Klaudii pojechaliśmy na miejsce sesji. Fajnie było zrobić coś totalnie odmiennego niż do tej pory wspólnie z Klaudią tworzyłyśmy, nowe miejsce, nowy klimat, a nawet nowe światło, mocne, szczytowe, które odbijało się od wody. Łatwo nie było, ale nie poddałam się!
Oczywiście dziękuję wszystkim za stworzenie tych zdjęć, mojemu Piotrkowi za dopilnowanie wszystkich szczegółów z kierownictwem basenu oraz za wspieranie nas podczas zdjęć i za trzymanie oryginalnej blendy w postaci sreberka do kanapek, tak to jest, gdy zapomni się blendy i trzeba improwizować...:D
Jesteście genialni, dziękuję ogromnie!!!


Łapcie krótki filmik z naszej sesji :) 


Photo: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

3 komentarze:

 1. Kasiu, odpowiedz proszę! Jakim aparatem wykonujesz zdjęcia i jakie masz obiektywy? Którym najczęściej robisz? Polecasz swój aparat? Miałaś kiedyś Nikona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Canon 60D + 1.4 50mm :) Mam też 35mm 2.0, ale jednak 99% zdjęć robię 1.4 :) Miałam nikona i polecam swojego canona!!!! :))

   Usuń
 2. Kasiu, a zdradzisz może w jakim programie przerabiasz zdjęcia? Mają w sobir to coś! :D
  Jak uzyskujesz takie efekty kolorystyczne? :)))

  OdpowiedzUsuń