poniedziałek, 9 czerwca 2014

Piękny dzień


Gdy dowiedziałam się, że Sylwia zamierza przyjechać do stolicy, moja radość i niedowierzanie były maksymalne! Do ostatniego momentu nie chciałam w to uwierzyć, to było za piękne! Widok Sylwii w samym centrum Warszawy był niewiarygodny :) Zawsze spotykałyśmy się w Zakopanem, nasze sesje powstawały zawsze u stóp Tatr, dlatego taka odmiana była nader dziwna, ale prawie tak samo wspaniała. Nie widziałyśmy się już tyyyyle czasu, więc podczas całego tego pięknego dnia, nie mogłyśmy się nagadać! I oczywiście snuć planów na przyszłość :D
Zaczęłyśmy od sesji w centrum Warszawy, co od zawsze było marzeniem Sylwii.. zawsze powtarzała, że chciałaby wystąpić w takiej sesji, w sesji fashion w sercu miasta. Nie raz spełniała moje marzenia... tym razem przyszedł czas na mnie :) Robiłam już mnóstwo sesji w centrum Wawy, pod pałacem kultury czy pod rotundą, ale nie mogłam nie spełnić życzenia Sylwii! Zrobiłam to z największą przyjemnością :) Drugą serią, którą udało nam się zrobić, była delikatna, kwiatowa, zielona sesja.. Choć zastanawiałyśmy się czy robić taką serię, czy nie postawić bardziej na drugie fashion.. jednak postanowiłyśmy postawić na odmianę :) I cieszę się baaardzo, że podjęłyśmy taką decyzję. Piękny, zielony plener (notabene tak piękny plener w Warszawie! a bardziej przypominał jakąś piękną okolicę wsi..:) ) cudownie połączył siły z fantastycznym kolorem włosów Sylwii oraz całą jej urodą. Idealnym doborem była również śliczna sukienka, którą wypożyczyła nam do zdjęć niezastąpiona (n i e za s t ą p i o n a !!!!!!!!!!!! <3 ) Marionetka Mody, czyli Kasia Kryszk :)
To był naprawdę piękny dzień :) Owocny w zdjęcia oraz cudownie spędzony czas z moimi przyjaciółmi. Przez cały dzień był z nami Piotrek, który z uporem nagrywał nasze sesje, pomagał, wspierał. Stworzyliśmy naprawdę zgrany team! Ostatnio przeczytałam opinię, że moje zdjęcia "malują ciepło i przyjaźń z drugim człowiekiem".. Dawno nie uśmiechnęłam się tak szeroko na widok żadnego komentarza :) Cieszę się, że jest to zauważane, zawsze dążyłam do tego, by moje zdjecia oraz sesje, które przezywam, dni, które spędzam pod znakiem zdjeć były zwłaszcza poświęcone ludziom, którzy na równi ze mną tworzą te fotografie, zawsze chciałam, by przede wszystkim liczyła się atmosfera, a dopiero potem efekty. Takie dni, m.in z Sylwią i z Piotrkiem utwierdzają mnie w przekonaniu, ze bez dobrej zabawy, luzu przy zdjęciach i bez dystansu do drugiego człowieka, nie sposób stworzyć czegoś zadowalającego i czegoś, co spełni na sto procent :)
Dziękuję Wam za to wszystko <3 I liczę, że nasze plany kolejnego mitingu, tym razem w Zakopanem, dojdą do skutku! :) Dziękuję także Kasi za stylizację i Karolinie Czarneckiej za makijaż! :)


Dołączam krótki filmik z naszej sesji :)
Dziękuję, Piotrek, za wzorowe nagranie!!!!!!!! :*


 <3333333333333333 ściskaaam!


Photo: Katarzyna Banaszek
http://www.facebook.com/KBanaszekPhotography

9 komentarzy:

 1. Kasiu jakim obiektywem robisz portrety?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę niesamowite zdjęcia, bardzo piękna modelka i kolorystyka...Jestem wielbicielką Twoich fotografii i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tak oglądam Twoje zdjęcia i jestem pełna podziwu. Na Sylwię mogła bym patrzeć całymi dniami, uwielbiam rude osoby, ich uroda jest jedyna w swoim rodzaju.
  A ty Kasia, Twoje zdjęcia... CUDO!!!
  Widać, że robisz to z pasją, a to jest najważniejsze. Rób tak dalej a daleko zajdziesz!!!
  Życzę Ci powodzenia i oby tak dalej!!
  Trzymam kciuki i czekam na więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite zdjecia! Jednym z moim marzen jest bycie na jakiejs twojej sesji oraz Piotra! (i oczywiscie z Wielka!!!!! ) moze kiedys sie uda, trzymajcie sie cieplo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. KAAAASIA MOJA NAJWSPNIALNIEJSZA!

  OdpowiedzUsuń
 7. KASIA MOJA NAJWSPANIALNIEJSZA!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasiu, używasz może krzywych do obróbki zdjęć? Jak pracujesz nad kolorami/efektami kolorystycznymi? :) pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń