wtorek, 10 czerwca 2014

Przy fontannie


Ekipę, tego pięknego, słonecznego, upalnego dnia, miałam wspaniałą! Fotografował ze mną nie kto inny, jak Piotrek Stankiewicz. Nasze sesje na dwa aparaty, to już tradycja i cieszę się, że za każdym razem bierzemy nową, świeżą twarz, do wspólnej sesji. Przy sesji z modelką Paulą, pomagała nam wizażystka, o tym samym imieniu, Paula Wasikowska. To było rewelacyjne doświadczenie móc współpracować z nią! Totalnie nas zauroczyła, fach w ręku ma doskonały, wymalowała na twarzy naszej modelki prawdziwą bombę kolorów, co bardzo nas ucieszyło, bo obydwoje z Piotrkiem uwielbiamy barwy na oczach :) Poza tym Paula, to cudowna, kochana i pomocna osoba, miała nawet własną wizję na fryzurę, którą raz-dwa wprowadziła w życie. Co do naszej modelki, jej piękne, zmysłowe usta oraz cudowne, eteryczne spojrzenie świetnie komponowały się z delikatnym światłem oraz magiczną wodą, która dosłownie fruwała po całym kadrze! Połączenie fontanny z tak mocnym słońcem, to świetna sprawa i ciekawy efekt dla zdjęć. Przy sesji pomagała nam również, Kasia Kryszk, która jak zwykle wyratowała nas z opresji, pożyczając do zdjęć jedną ze swoich stylizacji!


Obydwoje z Piotrkiem poświęciliśmy również swoją uwagę na krótkie nagranie tego, co się działo :)
Zmontowałam to wszystko w jedną (niekoniecznie dobrą xD) całość :)
Zapraszamy do obejrzenia :)


 Z pozdrowieniami dla Was nasze wspólne zdjęcie :)


Photo: Katarzyna Banaszek  

5 komentarzy:

 1. Szczerze,to kolory ładne,tło ,ale brwi modelki i makijaż okropne...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiuu! Na Twoich zdjęciach zawsze jest piękne światło, nigdy u nikogo nie widziałam go tak dużo i nie było aż tak piękne! Może zrobiłabyś post o tym? Dla początkujących opisałabyś coś o ''złotej godzinie'' i wgl... Ja czytałam o tym mnóstwo ale jest słabo opisane, chaotycznie i mało rozumiem. Chciałabym się dowiedzieć, kiedy i o której najlepiej robić takie zdjęcia, jak rozpoznać że dziś np. będzie ta złota godzina? Czy można jakoś rozpoznać?
  PS. Uwielbiam Twoje zdjęcia! Są idealne i zawsze marzyłam żeby kiedyś móc tak pokazać emocje na zdjęciach jak Ty, wyczuć chwilę. Kiedyś może zgłoszę się sama do Ciebie na zdjęcia bo naprawdę są cudowne! :) :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej Kasiu! Świetna sesja, piękne (jak zwykle) kolory, tło, jednym słowem: magia! To co najbardziej mi się w Twoich zdjęciach od początku to ta głębia, i jako amatorka fotografowania chciałabym Cię spytać jakiego programu i jakich funkcji w tym programie używasz, bo wiele razy próbowałam uzyskać taki sam efekt jak Ty, ale nigdy mi się nie udało. Będę baardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam! :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarujesz w krzywych? :D

  OdpowiedzUsuń